بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تابش مستقیم نور لامپ می تواند به چشم آسیب برساند. استفاده از آباژورها با فیلتر نور چشم را از آسیب مصون نگه داشته و همچنین در هر مکانی قابل استفاده است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای آباژور رومیزی جلب می نماییم. 

alt

آباژور رومیزی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" آباژور رومیزی " آباژور فانتزیر رومیزی | آباژور مدرن ایستاده رومیزی | آباژور دیجی کالا رومیزی | آباژور مدرن فلزی رومیزی | آباژور چوبی رومیزی | آباژور کلاسیک ایستاده رومیزی | آباژور ایکیا رومیزی | آباژور کنار سالنی رومیزی آباژور رومیزی مانند نمونه ایستاده آن، بیشتر نور را به سمت پایین و بالا هدایت کرده و باعث میشود نور در منطقه بزرگتری پخش شود. ارتفاع آباژر رومیزی و عرض سایه پایین آن، منطقه ای را که توسط آن روشن میشود را مشخص می کند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل آباژور رومیزی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

آباژور رومیزی 1401

آباژورهای ایستاده کاربردهای بیشتری نسبت به نوع رومیزی دارند، اما از محبوبیت و زیبایی آباژورهای رومیزی هم نمی توان گذشت.  اگر آباژورهای چوبی را روی یک میز چوبی قرار دهید تناسب خوبی از لحاظ جنس بین آن ها برقرار می شود. برای انتخاب شکل ظاهری و ارتفاع آباژور به فضای قرارگیری آن دقت کنید، مثلا اگر می خواهید در یک اتاق کوچک و روی یک میز کوچک بگذارید، آباژوری با سایز و پایه کوتاه  مناسب است. قراردادن آباژور چوبی در اتاق نشیمن دو طرف کاناپه یا اتاق پذیرایی روی میزهای کنار مبلی، می تواند به تقویت اصل تعادل در فضا کمک کند. از آباژور به عنوان چراغ مطالعه، روی میز کار و مطالعه نیز می توان استفاده کرد. کلاهک آباژور را  رنگ و جنسی انتخاب کنید  که در صورت تغییرات در وسایل خانه به راحتی با لوازم جدید ست شود و یا قابل تغییر و تعویض باشد. ظاهر آباژور در نورپردازی که مد نظر دارید تاثیر دارد. مثلا آباژورهایی که حالت منحنی دارند نور اسپات ساطع می کنند و انواع معمولی، نور غیر مستقیم و تکمیل کننده دارند.

آباژور رومیزی 2022

altaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 2.7 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها