بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آباژورها در انواع متفاوت به عنوان یک اکسسوری زیبا عرضه میشوند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای آباژور جلب می نماییم. 

alt

آباژور با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" آباژور " آباژور به انگلیسی | آباژور فانتزی | آباژور 2022 | آباژور دیجی کالا | آباژور مدرن ایستاده | آباژور رومیزی | آباژور ایکیا | کلاهک آباژور آباژور نوعی پوشش برای لامپ است که جهت نور را هدایت می کند. یعنی با پوشیدن لامپ و انتشار نور مستقیم آن، فضایی زیبا را ایجاد می کند. انواع آباژور را می توان به عنوان چراغ شب و خواب، چراغ مطالعه و تامین کننده نور محیطی مورد استفاده قرار داد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل آباژور فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

آباژور 1401

استفاده از آباژور افزودن بر ایجاد نمایی زیبا، از چشم در برابر نور مستقیم لامپ محافظت کرده و آن را به داخل اتاق هدایت می کند. یک شکل عمودی از آباژور دارای کلاهکی از جنس پارچه، کاغذ و … است تا مقدار قابل توجهی از نور را در جهت افقی مسدود کند و نور از بالا و پایین پخش می شود. نور آباژورها به نسبت نور عمومی موجود در فضا قدرت کمتری دارند، اما فضا را زیباتر کرده و بسیار تاثیر گذارند. با وجود تغییرات زیادی که در طول سال ها از لحاظ مدل و متریال به کاررفته در آباژورها وجودآمده است اما ساختار اصلی خود را حفظ کردند.
آباژورهای چوبی به دلیل تنوع زیادی که دارند با همه سبک دکوراسیونی ست می شوند. اما در خانه هایی که سبک کلاسیک یا مدرن دارند جلوه زیباتری خواهند داشت. در بالا به انواع آباژورهای چوبی و نکات مهم برای خرید یک آباژور چوبی مناسب اشاره کردیم.

آباژور 2022

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز