بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ساختار یک تکه ظروف از یک قطعه چوب ساخته شده و با دستگاه خراطی به آن فرم داده می‌شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ظروف چوبی آشپزخانه جلب می نماییم. 

alt

ظروف چوبی آشپزخانه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" ظروف چوبی آشپزخانه " ظروف چوبی ارزان | ظروف چوبی مدرن | ظروف چوبی فانتزی | ظروف چوبی راش | ظروف چوبی پذیرایی | ظروف چوبی لوکس | خرید اینترنتی ظروف چوبی ارزان | قیمت ظروف چوبی یکی دیگر از ویژگی های چوب دوام آن است. ظروف چوبی دوام و ماندگاری زیادی خواهند داشت. اگر از ظروف چوبی به درستی مراقبت شود، سال به سال ظاهر خود را حفظ می کند. شکستگی و خراش در این ظروف یک اتفاق نادر است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ظروف چوبی آشپزخانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ظروف چوبی آشپزخانه 1401

از کارهایی که باید برای مراقبت از ظروف چوبی انجام داد چرب کردن آن با روغن مینرال یا روغن‌های سالمی چون روغن زیتون، آفتابگردان یا نارگیل است.
چوب گیلاس: یک از زیبایی‌های چوب گیلاس تضاد زیبای بین قسمت تیره heartwood و قسمت روشن و کرمی sapwood آن است. ذرات کوچک رسوبات معدنی در سرتاسر بافت چوب مشاهده‌‌ می‌شود که رگه‌های ریز هایلایت تیره را در آن ایجاد کرده است.
چوب افرا: یکی دیگر از چوب‌هایی که برای ساخت ظروف چوبی امن و بی‌خطر است چوب افرا است که رنگ روشن آن ظاهر زیبا و جذابی را به ظروف می‌دهد. از مشخصه‌های قابل توجه چوب افرا این است که به مرور زمان درخشش بیشتری یافته و رنگ آن بازتر می‌شود.
چوب آکاسیا: چوب آکاسیا بسیار قوی و بادوام بوده و از بهترین‌های چوب سخت است. این چوب در مقابل آب و فرسودگی مقاوم بوده و با طیف‌های زمینی، کهربایی و طلایی لابه‌لای بافت چوب گزینه مناسبی برای ظروف آشپزخانه است.
چوب راش: چوب راش دوام موردنیاز برای استفاده در ظروف آشپزخانه را ندارد و به مرور زمان اگر مراقبت نشود رنگ آن تیره و خاکستری می‌شود. البته این تغییر رنگ با رنگ‌کاری قابل جبران است اما برای غذا ایمن نیست.
چوب غان: غان از جمله چوب‌های نرمی است که به مرور زمان خشک شده و حجم خود را از دست می‌دهد. این چوب برای پیچ و تاب و فرم دادن بسیار مناسب بوده و چوب مناسبی برای ساخت ظروف نیست.

همچنین اگر برای خرید لوازم خانگی و جهیزیه، به دنبال یک مرکز خرید معتبر هستید، بازدید از لیست مراکز خرید لوازم آشپزخانه جهیزیه شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

ظروف چوبی آشپزخانه 2022

alt

بنر

ظروف چوبی آشپزخانه 1401 

alt

ظروف چوبی ارزان   

alt

ظروف چوبی مدرن

alt

ظروف چوبی فانتزی   

alt

ظروف چوبی راش

alt

ظروف چوبی پذیرایی   

alt

ظروف چوبی لوکس 

alt

خرید اینترنتی ظروف چوبی ارزان 

alt

قیمت ظروف چوبی   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(21 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها