بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدل تور عروس با حجاب ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

مدل تور عروس با حجاب با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل تور عروس با حجاب " تور عروسی با حجاب | عکس تور عروس با حجاب جدید | عکس تور عروس با حجاب | جدیدترین مدل تور عروس با حجاب | مدل تاج و تور عروس با حجاب | جدیدترین تور باحجاب عروس | انواع تور با حجاب عروس | لباس تور باحجاب عروس

بسیاری از دختر خانم ها دوست دارند در روز عقد یا عروسی خود نیز ظاهری کاملا پوشیده و با حجاب داشته باشند. کلاه های عروس بسیاری در مدل های مختلف در بازار موجود است که شما می توانید آن را با لباس خود ست کرده تا هم حجاب خود را حفظ کرده و هم زیباتر شوید. گاهی نیز عروس خانمها توربان را برای مراسم عقد خود انتخاب می کنند که جنس آن می تواند از تور یا پارچه باشد.
 ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تور عروس با حجاب  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل تور عروس با حجاب 1402

اگر صورت شما مثلثی است، دارای برجستگی خاصی می‌باشد. این فرم صورت استخوان گونه را برجسته، فک را گرد و چانه را باریک و مشخص نشان می‌دهد. در این حالت باید توری را انتخاب کنید که فک شما را پهن‌تر نشان دهد، بنابراین به دلیل اینکه بیشتر تورها بیش از حد برای شما انباشته هستند، انتخاب موی درست شده در پشت سر بهترین گزینه است.
اگر صورت شما کشیده است، پیشانی و چانه بلند و دراز دارید. این ویژگی‌ها صورت را خسته نشان می‌دهند. در این فرم به دلیل کشیدگی صورت، گونه‌ها اغلب فاقد برجستگی می‌باشد. اگر شما صورتی کشیده دارید، به دنبال یک تور آبشاری با یک تاج یا کلاه پهن باشید. از انواع شنیون انباشته، دوری کنید، زیرا آن مدل مو، صورت شما را درازتر از آنچه هست نشان می‌دهد.
وزن تاج نکته بسیار مهم دیگری است که قبل از انتخاب باید به آن توجه کنید. تاج هایی پر زرق و برق و پر مروارید ممکن است بیش از اندازه سنگین بوده و بعد از مدت کوتاهی شما را خسته کند. تاج های سنگین بعد از چند ساعت باعث ایجاد سر درد و گردن درد شده و شما را از انتخاب آن پشیمان خواهد کرد.

همچنین اگر برای لباس عروس، به دنبال یک مزون عروس هستید، بازدید از لیست خرید تاج و تور عروسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل تور عروس با حجاب 2023

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(49 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

مزون لباس عروس فوزیه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون عروس پیفون تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در جنوب تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس فابرا (دی تو دی سابق) تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

ژینوگالری تهران | لباس عروسی نامزدی

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس پرنیان شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز