بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدل تور عروس برای عقد ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

مدل تور عروس برای عقد با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل تور عروس برای عقد " مدل تور عروس برای عقد 2023 | تور عروس برای عقد رنگی | عکس تور عروس برای عقد | مدل تور عروس برای عقد | لباس تور عروس برای عقد | تور عروس عقد | تور بالای سر عروس برای عقد

 اگر دامن لباس شما پفی است و ژپون زیر دامن خیلی بزرگ است بازهم تورهای کوتاه و سرانگشتی برای شما مناسب تر است چون تورهای بلند روی دامن های پفی از پشت جلوه بدی پیدا میکنند اما اگر دامن لباس عروس شما پف کمی دارد، مدل ماهی است یا از دامن هایی مثل کات آ (Aline) یا پرنسسی راسته استفاده می کنید بهترین انتخاب برای شما تورهای بلند و حتی دنباله دار هستند که جلوه زیبایی به شما و لباستان میدهند. اگر بخشی از لباس شما دانتل کار شده است می توانید از تورهای منتیلا با حاشیه ای شبیه به دانتل کارشده روی لباستان استفاده کنید در کنار هم جلوه زیبایی پیدا میکنند. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تور عروس برای عقد  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل تور عروس برای عقد 1402

ممکن است در انتخاب تاج عروسی به اختلاف قد خودتان و آقای داماد توجه نکنید، اما مساله ای است که نباید با بی توجهی از کنار آن بگذرید. اگر شما از همسرتان قد بلندتر هستید و یا قد یکسانی دارید، انتخاب یک تاج بلند و کشیده باعث می شود که این اختلاف قد بیش تر به چشم آید. اگر عروس از داماد کوتاه تر است می توانید از تاج های بلند استفاده کنید.
شاید یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب تاج عروس باید به ان توجه کنید، شینیون است. اگر شینیون شما باز است و یا پایین سرتان جمع شده است، می توانید از تاج های پرنسسی استفاده کنید. برای موهایی که بالای سر شینیون شده اند، می توانید از تاج های کوتاه و یا تاج های هد بندی استفاده کنید.

همچنین اگر برای لباس عروس، به دنبال یک مزون عروس هستید، بازدید از لیست خرید تاج و تور عروسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل تور عروس برای عقد 2023

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

مزون لباس عروس فوزیه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون عروس پیفون تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در جنوب تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس فابرا (دی تو دی سابق) تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

ژینوگالری تهران | لباس عروسی نامزدی

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس پرنیان شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز