بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدل تور عروس پرنسسی ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)

مدل تور عروس پرنسسی با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل تور عروس پرنسسی " مدل تور عروس پرنسسی 2023 | مدل تور عروس پرنسسی | مدل تور عروس پرنسسی بچه گانه | تور لباس عروس پرنسسی | پرنسسی تور عروس جدید

 در انتخاب تور عروسی مدل تزئینات روی تور نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر لباس شما شلوغ و دارای سنگ دوزی های بسیار و یا پنل های کار شده است بهتر است تور خود را ساده انتخاب کنید تا تور و لباس با هم، همپوشانی پیدا کنند نه اینکه برای خودنمایی با هم رقابت کنند و بلعکس اگر لباس شما ساده و مدل اروپایی است می توانید از تورهای با تزئینات بیشتر استفاده کنید.ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تور عروس پرنسسی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل تور عروس پرنسسی 1402

در سالن یا باغ عروسی هم ممکن است تعداد مهمان‌ها زیاد باشد و بچه‌ها مزاحم تور شما شوند و ناخواسته استایل شما را خراب کنند. گاهی حتی بزرگترها به خاطر فضای کم پا روی تور شما می‌گذارند و ممکن است ناگهان از سرتان جدا شود. هم چنین توری انتخاب کنید که سوار و پیاده شدن از ماشین برایتان سخت نباشد و شب زیبایتان به شما و داماد سخت نگذرد.
اگر تور سر عروس بلند، سنگین و چند طبقه است، شینیون لازم است. البته سعی کنید یک شینیون گوجه‌ای سبک انتخاب کنید تا سرتان اذیت نشود. شینیون عروس خیاری یا شینیون حلزونی عروس هم زیبا است.
نکته مهم دیگری که در انتخاب تاج عروس باید به آن توجه کنید، فرم صورت است . اگر صورت شما کشیده است، انتخاب یک تاج بلند باعث می شود فرم صورت شما بیش از اندازه کشیده به نظر برسد. در این حالت می توانید از تاج های هدبندی، یا تاج هایی با ارتفاع حداکثر 5 سانتی متر استفاده کنید. اگر فرم صورت شما گرد است، می توانید از تاج هایی بلند و کشیده با خیال آسوده استفاده کنید.

همچنین اگر برای لباس عروس، به دنبال یک مزون عروس هستید، بازدید از لیست خرید تاج و تور عروسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل تور عروس پرنسسی 2023

مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)مدل تور عروس پرنسسی 1402 با تنوع رنگی زیاد و خفن (همراه کار دست)


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

پیشنهادها برای شما

مزون لباس عروس فوزیه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون عروس پیفون تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در جنوب تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس فابرا (دی تو دی سابق) تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

ژینوگالری تهران | لباس عروسی نامزدی

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

مزون لباس عروس پرنیان شیراز

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
فارس


نظرات شما: