بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
استایل مجلسی به سبکِ لباس پوشیدن در مجالس و جشن‌ ها گفته می ‌شود. استایل مجلسی در ظاهر تعریفِ ساده ‌ای دارد؛ اما عملی کردن آن کار بسیار پیچیده ‌ای است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای لباس مجلسی شیک جلب می نماییم. 

alt

لباس مجلسی شیک با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" لباس مجلسی شیک " لباس مجلسی شیک کوتاه | لباس مجلسی پوشیده | لباس مجلسی بلند دخترانه | لباس مجلسی بلند پوشیده | لباس شب مجلسی | مدل لباس مجلسی دخترانه شیک | لباس شب زنانه | مدل لباس مجلسی ۲۰۲۲ یقۀ لباس ‌های مجلسی، بازتر و آستین‌ شان کوتاه ‌تر شد، قدِ دامن ‌ها، بسته به سلایق زنان و مُد روز، قابل تغییر بود.
برای دوخت لباس‌ های مجلسی زنانه، از پارچه‌ های اطلس، مخمل، حریر و تافته استفاده می‌ شد و پارچه ‌شان را با ابزار و روش ‌های مختلف تزیین می‌ کردند.همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس مجلسی شیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

لباس مجلسی شیک 1401

استفاده از بیش از دو طرح گل در یک تیپ معمولاً شلوغ و افراطی به نظر می رسد و مهم نیست که شما با دقت چگونه طرح ها و الگوها را ترکیب می کنید. طرحی را انتخاب کنید که شلوغتر از یک طرح دیگر باشد ، مانند یک طرح گل یا هندسی ، و آن را مرکز استایل خود قرار دهید.
تیپ، مد و استایل مناسب برای روز عروسی چیست!؟ این سوال که برای عروسی که دعوت شده ام چه بپوشم!؟ دغدغه خیلی از افراد میباشد. اولین مورد مهمی که باید به آن توجه کنید این است که آیا فامیل درجه یک مثلا خواهر یا برادر عروس و داماد هستید و یا فامیل دور و یا یک دوست میباشید! نقش شما به عنوان مهمان در انتخاب صحیحی تیپ و استایل شما در عروسی تاثیر دارد.
کفش پاشنه دار مجلسی متناسب با پیراهنتان و اکسسوری های دیگر مانند کیف دستی کوچک و کمی زیورآلات ظریف را فراموش نکنید. اگر فامیل دور و یا یک دوست هستید، میتوانید از یک کت و شلوار مجلسی شیک، شومیز و دامن و یا پیراهن پوشیده بهره بگیرید، موهایتان را ساده تر ببندید و از یک کفش مجلسی رو باز متناسب با استایلتان استفاده کنید. از استایل مینیمال استفاده کنید.

همچنین اگر برای لباس مجلسی، به دنبال یک مزون هستید، بازدید از لیست مزون های لباس مجلسی شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

لباس مجلسی شیک 2022

alt

مدل لباس مجلسی ۲۰۲۲ 

alt

بنر

لباس شب زنانه  

alt

مدل لباس مجلسی دخترانه شیک  

alt

لباس شب مجلسی  

alt

لباس مجلسی بلند پوشیده  

alt

لباس مجلسی بلند دخترانه  

alt

لباس مجلسی پوشیده  

alt

لباس مجلسی شیک کوتاه  

alt

لباس مجلسی شیک 1401  

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(120 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها