بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پالتو در میان لباس‌های زمستانی بسیار محبوب است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل پالتو پاییزه 1401 جلب می نماییم. 

alt

مدل پالتو پاییزه 1401 با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل پالتو پاییزه 1401 " مدل پالتو پاییزه | مدل پالتو پاییزه بلند | مدل پالتو پاییزه چهارخونه | مدل پالتو پاییزه 2023 | مدل پالتو پاییزه مخمل | مدل پالتو پاییزه کبریتی | مدل پالتو پاییزه سوییت | مدل پالتو پاییزه 2022 | مدل پالتو پاییزه دخترانه | مدل پالتو پاییزه جدید همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز معمولا پالتوها پشمی یا چرم هستند، ولی بارانی‌ها هم جزو پالتوها به حساب می‌آیند. تنها تفاوتی که با پالتو دارند این است که از پارچه ضدآب درست شده‌اند.  اگر جزء خانم های لاغر هستید از پالتو های حجیم استفاده کنید تا اندامتان پر به نظر برسد همچنین استفاده از پالتو های رنگ شاد و مدل های شنلی به شما ظاهری دخترانه می دهد. استفاده از پالتو های کوتاهی که در کمر کمی تنگ میشود و یا اگر کمربند دارند برای افراد با بالاتنه چاق بسیار مناسب است و با بستن کمربند لاغرتر به نظر میرسند همچنین بانوانی که کمی اضافه وزن دارند بهتر است از پالتوها و لباس های زمستانه رنگ تیره استفاده کنند.در این مطلب انواع طرح های مدل پالتو پاییزه 1401  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل پالتو پاییزه 1401

پالتو پشمی از همه انواع دیگر آن گرم‌تر است. بااین‌حال پالتوهایی هستند که آنها را با یک لایه پشم‌شیشه می‌دوزند. به این ترتیب، برای زمستان مناسب خواهند بود.
پالتوها از نظر تعداد و نوع چیدمان دکمه‌ها به سه دسته بدون دکمه، دو دکمه و چهاردکمه تقسیم می‌شوند. پالتوهای دو دکمه یک ردیف دکمه در وسط جلو دارند، پالتوهای چهاردکمه از ۴ تا ۸ دکمه دارند که در دو ستون چیده شده‌اند و بدون دکمه‌ها جلوباز هستند. انتخاب پالتوها با خودتان است؛ اما همان طور که گفتیم باید برای اندامتان مناسب باشد. برای مثال، پالتوی چهاردکمه برای اندام‌های سیب‌شکل مناسب نیست.
اگر پالتوی کمربنددار کوتاه انتخاب می‌کنید، یادتان باشد که در اندامتان شیک و زیبا قرار بگیرد و صاف بماند. چون پالتو ضخیم است، اگر خیلی گشاد باشد حجم آن روی قسمت میانی بدن جمع می‌شود و اندامتان را بزرگ و سنگین نشان می‌دهد.

مدل پالتو پاییزه 1401

alt

مدل پالتو پاییزه جدید 

alt

مدل پالتو پاییزه دخترانه  

alt

مدل پالتو پاییزه 2022 

alt

مدل پالتو پاییزه سوییت  

alt

مدل پالتو پاییزه کبریتی 

alt

مدل پالتو پاییزه مخمل  

alt

مدل پالتو پاییزه 2023  

alt

مدل پالتو پاییزه چهارخونه 

alt

مدل پالتو پاییزه بلند 

alt

مدل پالتو پاییزه  

alt

مدل پالتو پاییزه 1401  

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز