بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آلبومی دیدنی از انواع مدل آرایش عروس ویژه سال جدید 2022 اروپایی بسیار زیبا و دیدنی امیدوارم این تصاویر مورد پسند همه شما عروس خانم های خوش سلیقه باشید.

مدل آرایش عروس 2022

امروز قصد داریم حدود 60 مدل از آرایش عروس ویژه سال 2022 را به شما میکاپ آرتیست های حرفه ای نشان دهیم همچنین به شما عروس خانم های باکلاس با ما همراه باشید با جدیدترین مدلهای روز دنیا. با ما باشید و لذت ببرین از اینهمه سادگی و شیکی و زیبایی اینکه تو روز عروسیتون انقدر ساده و شیک باشین خیلی قشنگ تر از اینکه با کلی میکاپ چهرتون کاملا عوض بشه و خودتون نباشین اصلا. برای دیدن بهترین آرایشگاه عروس تهران اینجا را کلیک کنید.

آرایشتان را با پودر ثابت کنید و مطمئن شوید که پوستتان مات شود تا در عکس ها براق نیفتد. همینطور رژلبی را انتخاب کنید که کمی از حد معمولی که استفاده می کنید روشن تر باشد. زیرا لب های کمرنگ در عکس، محوتر به نظر می آیند. عروس چطور می تواند مطمئن باشد آرایشش در تمام طول روز باقی می ماند؟ برای چشم ها، استفاده از سایه ها و خط چشم با ماندگاری بالا و اتمام آن با سایه روشن روی استخوان زیر ابرو برای جلوه دادن به چشم مناسب است. روی گونه هایتان از دو نوع رژ گونه استفاده کنید، اولی نوع خنثی که از برآمدگی گونه شروع شده و به سمت خط موهایتان می رود و دومی سایه ی روشنی که فقط روی برآمدگی گونه استفاده می شود. برای ماندگاری رنگ لبهایتان نیز قبل از استفاده از رژ لب، دور لب را خط کشیده و حتی روی لب را نیز با مداد کاملا پر کنید.

altaltaltaltalt

alt

بنر

alt

altaltaltaltaltalt

alt

alt

altalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)

پیشنهادها برای شما

ميترا مولايي میکاپ آرتیست در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن عروس مریم رئوف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن آرایش و عروس مینل تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی گل یاس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی و عروس دوژه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

عروس سرای صورتگر ناز تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها