بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بسیاری از زنان دوست دارند که چشم‌هایی درشت‌تر داشته باشند ولی طبیعت و ژنتیک همیشه موافق سلیقه ما نیست. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل آرایش چشم ریز جدید جلب می نماییم. 
alt
میکاپ چشم ریز اینستاگرام

مدل آرایش چشم ریز جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل آرایش چشم ریز جدید " هر چقدر چشم‌های شما درشت‌تر باشند، چهره شما سرزنده‌تر و جوان‌تر دیده می‌شود. به همین دلیل است که اکثر افراد دوست دارند که با آرایش و میکاپ، چشم های ریز خود را درشت‌تر نشان دهند. ابرو حکم قاب را برای چشم ها دارد. فرقی نمی‌کند که ابروهای پرپشت داشته باشید یا خلوت و کم پشت، در هر صورت، مرتب بودن و زیبا بودن ابرو به زیباتر نشان دادن چشم کمک می‌کند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل آرایش چشم ریز جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. با ترفندهای حرفه‌ای برای آرایش چشم ریز می‌توانید چشم‌های خود را درشت‌تر از آن چیزی که هست نشان دهید.

میکاپ چشم ریز 1400

همیشه باید ابروهای مرتبی داشته باشید. در انتخاب مدل ابرو هم دقت کنید و سعی کنید تا جایی که ممکن است مدل طبیعی ابروهای خود را حفظ کنید. سیاهی و تیرگی دور چشم باعث می‌شود که چشم‌هایتان ریزتر از آنچه که هست به نظر برسند. با کشیدن خط چشم رنگی در پلک پایین می‌توانید چشم‌های خود را روشن تر و عریض‌تر نشان دهید. همیشه از فرمژه استفاده کنید. مژه‌هایی که به خوبی فر شده باشند، چشم را درشت‌تر نشان می‌دهند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در آرایش چشم های ریز باید در نظر داشته باشید، خط چشم کشیدن دقیق و اصولی است.

همچنین اگر برای میکاپ عروس، به دنبال یک عروس سرا هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل آرایش چشم ریز جدید 2022

alt
مدل آرایش برای چشمهای ریز
alt
انواع مدل آرایش چشم ریز
alt
میکاپ چشم های ریز
alt
میکاپ عروس چشم ریز
alt
مدل ارایش چشمان ریز
alt
مدل میکاپ چشم ریز
alt
مدل ارایش چشمهای ریز
alt
میکاپ عروس با چشم ریز
alt
مدل آرایش چشم ریز جدید
alt
مدل ارایش چشم ریز و گود

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

پیشنهادها برای شما

ميترا مولايي میکاپ آرتیست در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی گل یاس در شرق تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن آرایش و عروس مینل تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن عروس مریم رئوف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی و عروس دوژه تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سالن زیبایی و عروس شیوانا تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

عناوین جذاب امروز