بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ماجراهای جالب خواستگاری ؛خواستگاری هایی که هم جالبند و هم غم انگیز...چند ماجرای شنیدنی از ایده های خواستگاری بعضی از آدمها

ماجراهای جالب خواستگاری ؛خواستگاری هایی که هم جالبند و هم غم انگیز...چند ماجرای شنیدنی از ایده های خواستگاری بعضی از آدمها

 

همه آقایان سعی میکنند در هنگام خواستگاری از خود خلاقیت به خرج بدهند .مثلا در مکان ها و موقعیت های جالب و حتی نفس گیر ..حالا این مکان شاید اعماق دریا باشد ..شاید در اوج آسمان ....شاید لبه ی پرتگاه و شاید زیر زمین ....

alt

چند نمونه جالب از خواستگاری را در این جا برایتان آورده ایم :

alt

- شهروند چینی نیز به روش رومانتیک سعی نمود از نامزد اینده خود خواستگاری نماید.آقای چن کیکی پخت و حلقه نامزدی را درون ان قایم نمود. هنگامی که خانم ون در حال خوردن کیک بود همسرش زانو زد و از وی خواستگاری نمود اما اثری از حلقه نامزدی نبود و با کیک خورده شده بود.کار به بیمارستان کشیده شد.خانم بیهوش شد و عمل جراحی صورت گرفت و هنگامی که به هوش امد به نامزدش جواب بله را گفت .
 
- لفکوس حاجی 28 ساله عزم خود را جزم نموده بود تا تفاوت را در خواستگاری احساس نماید.حلقه نامزدی را درون بادکنکی گذاشت و انرا باد نمود و سپس به گل فروشی رفت .
علیرغم هشدار دادن گل فروش به حاجی که مراقب باد شدید باشد اما اتفاق ناخوشایند رخ داد و بادکنک از دست او خارج شد و او دربدر به دنبال حلقه نامزدی در شهر می شگت حاجی می گوید از دور بادکنک را می پاییدم که کجا می رود و سپس به دنبال ان در حرکت بودم.
وی که حلقه نامزدی 6 هزار پوندی را درون ان گذاشته بود می گوید با ماشین دو روز در تعقیب بادکنک بوده است.به گزارش دیلی خبر وی می گوید اگر انرا پیدا نمی نمودم معلوم نبود نامزدم چه بلایی را به سرم می اورد.
 
- اما یکی از بدترین مراسم خواستگاری مربوط به مرد چینی به نام هو سنگ ساکن چانگ کینگ است.وی در یک اقدام جالب و البته وحشت اور تصمیم گرفت خودش را برای نامزدش پست نماید.
بدین منظور به شرکت پستی مراجعه نمود و در ازای پرداخت هزینه از انها خواست وی را درون جعبه ای گذاشته و او را برای نامزدش لی ونگ پست نمایند.یکی از دوستان هوسنگ جلو اداره خانم لی ونگ منتظر رسیدن بسته پستی بود تا این لحظات خاطره انگیز را تصویربرداری نماید.
متاسفانه نامزد به ادرس اشتباهی ارسال و مدت سه ساعت در جعبه ای تنگ و تاریک که جای نفس گشیدن نداشت محبوس و در نهایت هنگامی که جلو ادراه نامزدش رسید فوت نمود.
 
- مراسم خواستگاری مرد امریکایی یکی دیگر از بدشانس ترین انهاست.مرد به اتفاق نامزدش در ارتفاعات” گریت فال پارک”در حال اسکی بودند که داماد تصمیم گرفت در انجا از نامزدش خواستگاری نماید . عروس خانم بسیار ذوق زده شد و جواب بله را هم گفت اما ناگهان پایش لغزید و از ارتفاع 3 متری به پایین پرتاب شد و از شانس بد داماد سر نامزدش به سنگی برخورد نمود و بیهوش افتاد.وی با هلی کوپتر عازم بیمارستان شد و دوباره به زندگی برگشت .


به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: