بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲ جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲ ؛ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲ "  ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲ فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.لاک های ژل از مواد قوی تری تشکیل شده اند که ناخن را محکم تر از لاک های سنتی می کنند و به اندازه ای قوی هستند که در برابر سایش و پارگی روزانه بدون شکنندگی و لایه لایه شدن مقاومت کنند. کاشت ناخن با ژل یکی از کارهای تخصصی است که توسط افراد با تجربه و خبره باید انجام شود. استفاده از این تکنیک یکی از روش های سخت تلقی می شود. در این روش از کاشت ناخن درست مانند ناخن های اکریلیک، برای بلند کردن ناخن به روکش نیاز است. بیشتر اوقات یک فرم زیر ناخن طبیعی برای بلندتر شدن ناخن اعمال می شود. پس از چسبیدن به ناخن، یک ژل سفت در سراسر ناخن از نوک تا کوتیکول اعمال می شود و سپس زیر یک دستگاه خشک می شوند. چند مورد دیگر از مزایای کاشت ناخن با ژل این است که، مواد استفاده شده از یک ماده از پیش ساخته شده، به وجود می آیند. برخلاف استفاده از مواد شیمیایی و پودرهای خشن روی ناخن که معایب بسیاری دارد.

طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

alt

جدیدترین ژورنال طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲

alt

طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲ | طراحی ناخن تابستانی 

بنر

alt

طراحی ناخن تابستانه | طراحی ناخن تابستانه شیک 

alt

طراحی ناخن تابستانی دخترانه | طراحی ناخن تابستانی سبز 

alt

طراحی ناخن تابستان ۲۰۲۳ | طراحی ناخن تابستانی ساده | طراحی ناخن تابستانی در منزل    

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل طراحی ناخن تابستانی ۱۴۰۲ رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها