بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای مانتو محرم ۱۴۰۲ جلب می نماییم. 

alt

 مانتو محرم ۱۴۰۲؛ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو محرم ۱۴۰۲ " مانتو به عنوان یکی از پرکاربردترین لباس ها که خانم ها با آن روزانه سر و کار دارند، نقش مهمی در کاربری های مختلف روزانه، لباس فرم، میهمانی ها و مجالس ایفا می کند.
معمولا مردم ایران در ماه محرم، لباس های مخصوص و مناسب این ایام را بر تن میپوشند و استایل خاصی دارند. همانطور که میدانید، رنگ سیاه در برخی از کشورها از جمله ایران؛ نماد غم و عزاداری میباشد و همچنین نشانه احترام به فرد عزادار است.   ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مانتو محرم ۱۴۰۲؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

در ایام سوگواری امام حسین (ع)، زنان و مردان زیادی در هیئت ها و دسته های سینه زنی و زنجیر زنی شرکت کرده و استایل سرتاپا مشکی رنگ، برای احترام به سالار شیعیان دارند. در دنیای مد و فشن، استایل و پوشش مشکی، طرفداران بسیاری دارد که در ایام محرم پوشیدن این لباس ها قوانین خاص خود را می‌طلبد که در ادامه به آن می پردازیم.

یکی از جذابیت های رنگ مشکی که در مطلب روانشناسی رنگ های وقت مد نیز توضیح دادیم؛ این است که اندام و استایل زنان و مردان را کشیده تر و بلندتر نشان می‌دهد و به همین خاطر رنگ پرطرفداری است. اگر شما هم اظافه وزن دارید، سری مطالب شلوار مناسب پاهای چاق، استایل و لباس مناسب مردان چاق و بهترین مدل مانتو برای افراد چاق را در این زمینه مشاهده کنید.

جدیدترین ژورنال مانتو محرم ۱۴۰۲

alt

مانتو محرم ۱۴۰۲ کوتاه یقه انگلیسی با کار دست  جیب نما

alt

مانتو محرم ۱۴۰۲ دخترانه همراه با آستین های ژورنالی منجوق دوزی شده

alt

مانتو محرم ۱۴۰۲ کوتاه با شلوار دک با ست کار دست

alt

مانتو محرم 1402 کوتاه فون با طرح برگ پولک ذوزی شده

alt

مانتو مشکی محرم ۱۴۰۲ یقه آرشال حاشیه دوزی

alt

مانتو برای محرم ۱۴۰۲ با پارچه سوزن دوزی     

alt

مدل مانتو برای محرم ۱۴۰۲ مزونی دوز متفاوت

alt

مدل مانتو مشکی محرم ۱۴۰۲ ست با شال سر 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل مانتو محرم ۱۴۰۲ رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها