بنر
بنر
بنر
بنر

ست شومیز شلوار یکی از پوشش های رایج و پرطرفدار است، شلوار و شومیز از جنس پارچه های مختلفی مثل پنبه، نخ، لینن و پلی استر دوخته می شوند و برای فصول مختلف، جنس و طراحی های متفاوتی دارند.

شومیز ها می توانند به صورت کلاسیک و رسمی یا غیررسمی و اسپرت باشند. طرح و رنگ بندی شومیزها نیز متنوع است، برخی از شومیزها دکمه دار هستند و برخی دیگر یقه گرد یا یقه وی دارند. شلوارها نیز می توانند به صورت کلاسیک و رسمی یا غیررسمی و اسپرت باشند. طرح و رنگبندی شلوارها نیز بسیار متنوع است، از شلوارهای رنگی و پرینتی تا شلوارهای ساده و یک رنگ.

ست شومیز و شلوار به عنوان لباسی مناسب برای موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این ست به عنوان لباس روزمره، لباس مهمانی و حتی لباس مجلسی استفاده می شود. با تغییر جزئیات مثل افزودن یک لباس ژاکت یا تغییر رنگبندی، می توان این ست را در موقعیت های مختلف استفاده کرد.

ست شومیز با شلوار یک انتخاب عالی برای افرادی است که می خواهند به شیک و مد روز بودن و در عین حال راحتی خود اهمیت دهند. در ادامه تصاویر جدیدی برای ایده دوخت شومیز شلوار و همینطور ست کردن آن ها با یکدیگر برای شما آماده کرده ایم.

28 ایده ست کردن شومیز نخی با شلوار

alt

ست شومیز با شلوار جدید

alt

alt

استایل شومیز شلوار

alt

جدیدترین ست شومیز و شلوار زنانه

alt

ست شومیز و شلوار مجلسی

alt

ست شومیز شلوار مجلسی

alt

ست شومیز و شلوار زنانه

alt

ست شومیز شلوار زنانه

alt

ست شومیز با شلوار مجلسی

alt

ست شومیز و شلوار

alt

ست شومیز با شلوار

alt

ست تاب شلوار نخی

alt

ست شومیز شلوار تابستانی

alt

ست شومیز شلوار نخی

alt

ست شومیز و شلوار گشاد

alt

ست شومیز شلوار دمپا

alt

ترکیب شومیز شلوار

alt

ست شومیز و شلوار گشاد مجلسی

alt

ست شومیز شلوار گشاد مجلسی

alt

ست شومیز و شلوار مجلسی

alt

شومیز با شلوار مازراتی

alt

ست شومیز شلوار نخی

alt

شومیز شلوار شیک

alt

ست تاب شلوار

alt

ست لباس و شلوار

alt

ست پیراهن و شلوار

alt

ست شومیز با شلوار نخی

 

alt

ست شومیز شلوار دخترانه

مقاله ست شومیز شلوار به پایان رسید و امیدواریم توانسته باشیم با ارائه تصاویر جدید و به روز به شما کمک کنیم برای ست کردن لباس ها و ساخت یک استایل جدید ایده هایی داشته باشید. خوشحال می شویم جهت بهبود کیفیت مطالب، نظرات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها