بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

سفره عقد در فضای باز

مراسم عقد بی شک یکی از مهمترین مراسمات در زندگی افراد خواهد بود و هر فردی سعی دارد که این مراسم را به بهترین شکل ممکن برگزار نماید. شاید برگزاری مراسم عقد در منازل و یا تالار های سطح شهر بسیار ساده تر به نظر برسد و به همین دلیل برگزاری این مراسم در فضای باز و به ویژه باغ ها رواج بسیاری در میان مردم پیدا کرده است. ویژگی های سفره عقد مدرن و کلاسیک به گونه ایست که می توان هر کدام از آنها را که خواستید در فضای باز مراسم خود را داشته باشید. توجه داشته باشید که مهمترین عنصر زینت دهنده به مراسم سفره عقد خواهد بود که حتما باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

سفره عقد در فضای باز باید ماورای سفره های معمولی باشد و توجه هر یک از حضار را به خود جلب نماید و به همین دلیل در انتخاب سفره عقد در فضای باز باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. سفره های عقد باید در محل مناسبی از فضا چیده شود چرا که نحوه چیدمان و محل آن از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار خواهد بود. ابتدا باید مشخص کنید که چه انتظاراتی از سفره عقد خود دارید، بسیاری تمایل به داشتن سفره عقد کلاسیک دارند اما در عوض برخی نیز سفره های لوکس و مدرن را ترجیح می دهند.

نحوه چیدمان سفره عقد فضای باز

شاید بخواهید بدانید که آیا چیدمان سفره عقد در فضای باز کار درستی است یا خیر، در پاسخ به این سوال در ابتدا باید از چیدمان و طراحی سفره عقد مطمئن باشید. چنانچه سفره عقد در سالن عقد فضای باز انتخاب کرده باشید باید به چیدمان آن نهایت دقت را داشته باشید.

سفره های عقد زمانی به بهترین شکل جلوه خواهند کرد که زیبایی بی نظیری داشته باشند و این زیبایی زمانی به چشم خواهد آمد که تمامی وسایل به بهترین شکل بر روی سفره چیده شوند. برای چیدمان سفره عقد در فضای باز ابتدا بهتر است طرح های مختلف را مورد بررسی قرار داده و در نهایت مشخص کنید که کدام طرح را می پسندید. پس از پسند کردن نوع چیدمان سفره عقد خواهید توانست آن را بر روی سفره خود پیاده نمایید.

بسیاری از قرینه خوششان می آید که در این صورت باید اجناس را به گونه ای بر روی سفره بچینید که جلوه ای قرینه داشته باشد، اما امروزه از مدل های خاص تری برای چیدمان سفره عقد استفاده می شود که این مدل ها می توانند بهترین جلوه را داشته باشند. ابتدا باید زیرسازی سفره را انجام دهید، وجود بخش های بلند تر در سفره عقد جلوه ای زیباتر به سفره خواهد بخشید و برای بلندتر کردن بخش هایی از سفره می توانید از چوب استفاده کنید و سپس روی آنها را با پارچه ای خوش رنگ که از قبل انتخاب کرده اید بپوشانید. حال سفره آماده چیدن خواهد بود.

alt

سفره عقد سالن عقد فضای باز

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

سفره عقد فضای باز


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما: