بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
از قلاب بافی برای بافت انواع رومیزی گرد، بیضی و مربع و در مدل های دیگر انجام می شود در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید ویژه سال 2024 - 1403 جلب می نماییم. 

مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید 1403 | بلوز بافت زنانه | بافت ژاکت زنانه

alt

alt

40 مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید 1403؛ فوق العاده زیبا و خفن

مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید " با آمدن فصل پاییز و بافت لباس بافت کلاه و سایر این موارد خانم‌هایی هستند که علاقه زیادی به بافتنی دارند و دنبال ایده برای بلیز کت ژاکت هستند  و دوست دارندبا دستان خود اثر هنری ایجاد کرده باشد با ما همراه باشید.

قلاب شماره 1 برای کارهای خیلی ظریف و برای کسایی که خیلی پیشرفته کار می کنن (فعلا لازم نیست) قلاب شماره 2 برای کارهایی که انجام می دید، که اگر ژاپنی باشه خیلی بهتره، قیمت حدود 10 تا 20 هزار تومان هست.

بنر

اگر قلاب معمولی تهیه می کنید حتما دسته قلاب پلاستیکی باشه تا کمتر دستتون اذیت شود. اگر دیدید با قلاب شماره 2 به راحتی نمی تونید کار کنید، قلاب شماره 3 تهیه کنید که برای تمرین با اون راحتتر ببافید و وقتی حرفه ای تر شدید با قلاب شماره 2 یا کمتر ببافید. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید 1403؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

درزهای سرشانه و درزهای کناری را می دوزیم و جهت بافت آستین از درز زیر بغل سمت راست نخ را وصل می کنیم و دور تا دور حلقه آستین را تا 3 پایه بلند ساده می بافیم. بعد از آن یک رج مربع بافته و در رج بعدی 5 دانه موتیف بافته بهم وصل کرده و به بافت مربع توسط زنجیره وصل کنید. روی موتیفها یک رج حلقه‌های زنجیره بافته و تا 4 رج دیگر، یک رج پایه بلند ساده، یک رج بافت مربع و 2 رج پایه بلند ساده ببافید. آستین بعدی را نیز به همین صورت می بافیم. دور یقه را حاشیه بافی کنید.

جدیدترین ژورنال مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید 2024

alt

alt

 مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید 1403 گلبهی رنگ

alt

 تاپ قلاب بافی زنانه با نقشه نیم تنه زیبا

alt

بافت بلوز زنانه با قلاب از پایین دورنگ 

alt

مدل لباس قلاب بافی با نقشه تزیین با مروارید  

alt

مدل قلاب بافی جدید با نقشه نیم آستین

alt

آموزش بافت بلوز زنانه ساده رنگ تیره 

alt

آموزش بافت بلوز زنانه ساده جلو باز دکه دار

alt

مدل بافتنی جدید جلو بسته   

alt

بلوز بافت زنانه یقه باز

alt

بافت ژاکت زنانه  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید 2024 - 1403

به انتهای مقاله جدیدترین مدل بلوز قلاب بافی زنانه جدید سال 2024 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها