بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
خانم ها معمولا برای انتخاب رنگ مو دنبال جدیدترین ها هستند و علاقه دارند که حتما رنگ موهایشان با مد سال تطابق داشته باشد، اگر شما هم می خواهید با مدل سال جلو بروید، این مقاله را بخوانید و فرمول های رنگ مو جدید را یادداشت کنید. برای انتخاب رنگ مو باید به رنگ پوست توجه داشت تا بتوان رنگ مویی انتخاب کرد كه زیبایی چهره شما را دوبرابر كند.

رنگ مو جدید سال 1400 و 2021 + فرمول

ما مدل های جدیدی از انواع رنگ موی سال جدید را برای شما آماده کرده ایم و فرمول تعدادی از آن ها را هم نوشته ایم. شما می توانید در خانه به راحتی این رنگ ها را درست كنید و به مدت 40 دقیقه روی سر گذاشته و رنگ دلخواهتان را به دست آورید.


فرمول رنگ رنگ مو تركیبی مرواریدی دودی

لایت ها پایه 8 و 9
رنگساژ
طبیعی
دودی
مرواریدی
كمی هم صورتی

alt

alt


فرمول فرمول رنگ مو شكلاتی دودی

روی موهای اسیب دیده
لایت ها پایه 8
رنگساژ
رنگ مو شكلاتی
رنگ مو طبیعی
رنگ مو دودی
كمی بنفش

alt

alt


فرمول فرمول رنگ مو به روش بالیاژ

روش بالیاژ مو با ایجاد یك تركیب مو ماهرانه رنگ مو تیره و روشن زیبایی خاصی به مو های می دهد در در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرا گرفته است

رنگ زمینه
رنگ مو شكلاتی 4
رنگ مو طبیعی 3
رنگ مو دودی 4
پایه لایت ها  9
رنگ مو نسكافه ای 8
رنگ موی دودی 9
رنگ موی طبیعی 9
بنفش خیلی كم
اكسیدان نیم درصد

alt

alt

alt


فرمول رنگ موی تركیبی شنی طلایی

این كار رنگ مو با متد سامبره است كه با فرمول رنگ موی شنی و رنگ موی طلایی انجام شده است از رنگ های در سال 2020 طرفداران بسیاری پیدا كرده است

 

پایه مو 9 دكلره
رنگساژ
رنگ موی شنی 9 فراماسی 15 سانت
رنگ مو طلایی 8 فراماسی 15 سانت
رنگ مو طبیعی 9 فراماسی 10 سانت
روشن كننده 000 10 سانت

alt

 


فرمول رنگ مو نقره ای كاراملی

رنگ مو تركیبی نقره ای كاراملی از تناژ رنگ های روشن با سایه های قهوه ای رنگ مو كاراملی مورد دلخواه كسانی است كه رنگ موی روشن با تناژ گرم را دوست دارند .

زمینه مو: طبیعی
پایه لایت: 9
رنگ مو شیرنسكافه 8
رنگ مو كاراملی 8
رنگ مو نقره ای
رنگ مو مرواریدی
اكسیدان مو 0.5

alt


فرمول فرمول رنگ مو بژ طلایی

كسانی كه علاقه مند به خانواده رنگ مو بلوند می باشند. ازین فرمول رنگ مو غافل نشوند. این تركیب تلفیقی از درخشندگی رنگ مو طلایی و روشنی رنگ مو بژ است آمبره این فرمول رنگ روی مو های تیره بسیار زیبا و جذاب است.

ریشه مو: تیره شده
رنگ مو بژ
رنگ مو طلایی
رنگ مو ماهاگونی
اكسیدان نیم درصد

alt


فرمول رنگ موی شكلاتی نسكافه ای

پایه مو: 7
رنگ مو دودی 7
پایه لایت: 7
رنگ موی شكلاتی 6
رنگ موی نسكافه ای 6
واریاسیون: بنفش 3 سانت - دودی 5 سانت
اكسیدان 6 درصد

alt


فرمول رنگ مو صدفی نقره ای

شاید بتوان یكی از رنگ مو های بسیار جذاب بسیار روشن را رنگ موی صدفی نقره ای دانست كه تناژ بسیار لطیف كه از فرمول رنگ با صدفی و درخشندگی مو كه از فرمول رنگ موی نقره ای به دست می آید فرمول رنگی بسیار خاص را روی مو ایجاد میكند میكند كه با انواع مدل های هایلایت آمبره سامبره و هر متد رنگ مویی میتوان جذابیت این رنگ را بیشتر به نمایش گذاشت.

پایه دكلره 10
رنگ موی نقره ای
رنگ موی پلاتینه
رنگ موی صدفی (رنگ غالب)

alt


 فرمول رنگ مو دودی خاكستری

رنگ مو خاكستری و رنگ موی دودی دو رنگ با تناژ های نزدیك به هم از خانواده رنگ موی طوسی محسوب می شوند رنگ موی تركیبی دودی خاكستری با میكاپ های كه از رنگ های خانواده قرمز استفاده شده است یكی از ترند های سال 2020 است.

پایه دكلره 10
رنگ مو خاكستری 9
رنگ موی دودی 9
واریاسیون دودی

alt

 

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله به شما کمک کنیم فرمول رنگ مو موردنظرتان را پیدا کنید. رنگ موی مورد علاقه شما چیست؟ آن را به ما در قسمت نظرات بگویید تا اگر فرمول آن را ننوشته ایم، به همین مطلب اضافه کنیم. 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما:
  • حلما چهارشنبه, 29 ارديبهشت 1400

    سلام این ترکیب رنگ رو اگرکسی امتحان کنه واقعا جواب میده؟


جدیدترین ها