بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اینبار با چندین مدل لیفت ابرو 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .
alt
مدل لیفت ابرو دخترانه

 مدل لیفت ابرو 1400

برای مشاهده تصاویر جدیدترین مدل لیفت ابرو ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عروس خانم ها، جدیدترین انواع ​​​ مدل لیفت ابرو 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم.لیفت و لمینت ابرو با مواد برای خانم هایی که جهت تارهای ابرویشان به سمت پایین است ، مناسب می باشد.

ماندگاری لیفت و لمینت ابرو بستگی به رشد ابروهای شما دارد و بین یک ماه تا دو ماه است . شما با انجام این روش بی خطر به راحتی می توانید دوش بگیرید یا به استخر بروید اما 24 ساعت اول باید ابروهایتان را از آب و خیسی دور نگه دارید زیرا در مراحل لیفت ابرو آرایشگر از چسب لاتکس استفاده می کند. پس از 24 ساعت ابروهایتان را بشویید تا تاثیر این روش را مشاهده کنید.همانطور که در دنیای مد نمناک توضیح داده شده است در لیفت و لمینت مژه جهت فرم دهی و انحنای مژه ها از بیگودی استفاده می گردد اما در لیفت ابرو با مواد، ابرو ها بالا کشیده می شود. لیفت مژه به صورت تخصصی برای مژه انجام می شود و لیفت ابرو به صورت تخصصی به مرتب سازی ابروها می پردازد.

لیفت و لیفت ابرو عوارض ندارد و به دلیل استفاده از مواد تقویتی و دارای کراتین سبب رشد و تقویت ابرو می شود. بهتر است لیفت و لمینت ابرو در سالن های زیبایی مطمئن و زیر نظر فرد ماهر انجام گردد . استفاده از مواد ارزان قیمت موجب ریزش ابرو می شود.

alt
مدل لیفت ابرو پهن
alt
مدل لیفت ابرو و مژه
alt
مدل لیفت ابرو کم پشت
alt
مدل لیفت ابرو با صابون
alt
مدل لیفت ابرو با نخ
alt
مدل لیفت ابرو با مواد
alt
مدل لیفت ابرو مژه
alt
لیفت ابرو در خانه
alt
لیفت ابرو چیست

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

نظرات شما:
  • مژگان سه شنبه, 05 مهر 1401

    لیفت ابرو زیبا و باعث مرتب شدن ابرو میشود ولی دام کمی دارد ولی لیفت مژه کار بیخودی میباشد


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها