بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
خواهر عروس یا خواهر داماد یکی از اشخاص مهم در جشن عروسی میباشند و توجه بسیاری به استایل انها میشود. ما در اینجا به شما کمک میکنیم که مدل مو خود را در شب عروسی یکی از اعضای مهم خانواده خود انتخاب کنید و نهایت لذت را بهرمند شوید.
alt
مدل مو خواهر عروس و داماد

مدل مو خواهر عروس و داماد 1400

حتما این را میدانید که انتخاب مدل مو تاثیر بسیار زیادی روز چهره و زیبایی شما دارد. امروزه شنیون های متنوع و تکنیک های متنوعی بروز شده است و شما با مشورت با شنیونکار خود میتوانید مدل مو خود را انتخاب کنید. برای دیدن بهترین عروس سرا در تهران اینجا را کلیک کنید.

با توجه به تنوع و گسترده بودن مدل های، بسیار پیش می آید که برای اجرای یک شینیون نیاز باشد از ابزارهای حرارتی مو استفاده شود. از متداول ترین ابزارهای حرارتی مو که در هر تکنیکی و مدلی بسیار پرکاربردند، می توان به سشوار و اتوی مو اشاره کرد. البته ممکن است با توجه به مدل از ابزارهای حرارتی دیگری مثل انواع فر کننده ها نیز استفاده شود. همچنین برای موهایی که حجم موی خیلی کم دارند کاملا قابل زدن است، چون دراین مدل شینیون ها معمولا یک مقدار حجم مو را ما به خوبی زیاد کرد. اما تکنیک زدن آن برای موهای کم حجم نسبت به موهای پرحجم  مقداری متفاوت است . دراین مدل شینیون ها معمولا باید از انواع کرم ها و انواع ژل ها استفاده کرد. خیلی کمتر از فیکساتور های قوی مثل تافت و یا چسب موها استفاده شود.

alt
مدل مو خواهر عروس در اینستا
alt
مدل مو خواهر عروس در اینستا
alt
مدل مو خواهر عروس دخترانه
alt
عکس مدل مو خواهر عروس
alt
مدل مو مناسب خواهر عروس
alt
مدل مو برای خواهر داماد
alt
مدل مو مناسب خواهر داماد
alt
مدل مو مخصوص خواهر داماد
alt
مدل موی باز خواهر عروس
alt
شینیون خواهر داماد 2021
alt
شینیون مو برای خواهر عروس
alt
میکاپ و شینیون خواهر عروس
alt
مدل شینیون مو خواهر عروس
alt
عکس مدل شینیون برای خواهر عروس
alt
مدلهای شینیون خواهر داماد
alt
مدل مو خواهر عروس در اینستا
alt
مدل شینیون برای خواهر داماد
alt
خواهر عروس مدل شینیون مو برای خواهر داماد
alt
مدل مو خواهر عروس و داماد
alt
مدل مو خواهر داماد
alt
مدل مو خواهر داماد

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: