بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ریش تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری آقایان دارد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل های ریش 2022 جلب می نماییم. 

مدل های ریش 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

مدل های ریش 2022 " ریش مردانه در انواع مدل های مختلف نظیر ته ریش و ریش بلند و ریش کوتاه و ریش پرفسوری و … وجود دارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل های ریش 2022  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. اگر صورت شما لاغر است و تمایل دارید صورتی درشت تر داشته باشید بهتر است ریش های خود را نتراشید. اگر ریش هایتان سفید شده اند می توانید آن ها را رنگ بزنید زیرا داشتن ریش سفید از جذابیت ظاهری شما می کاهد.

وقتی که شیو می کنید، انتهای هر مو مانند نیزه می شود که پوست را می خراشد و بیرون می آید. برای راحت تر طر کردن این مرحله می تواانید از مرطوب کننده هایی که الکل ندارند و پوست را خشک نمی کنند مانند روغن ریش استفاده کنید. اگر فرم صورت شما لاغر و کوچک می باشد بهتر است ریش هایتان را پرپشت نکنید و ته ریش داشته باشید. اخیرا استفاده از مدل ریش کامل در بین جوانان رواج زیادی داشته و طرفداران زیادی پیدا کرده است، حال هر چقدر ریش بلند تر باشد، چهره تان را لاغر تر و کشیده تر نشان خواهد داد.

مدل های ریش 2022

alt

alt

بنر

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها