بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند ناخن هایی با دیزاین زیبا و بی نظیر داشته باشند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل های کاشت ناخن 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل های کاشت ناخن 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل های کاشت ناخن 2022 " کاشت ناخن برای خانم هایی که ناخن  یکدست ندارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از پر طرفدارترین روشهای کاشت ناخن است. پودری است که نسبت به بقیه کاشت ها دوام بیشتری دارد اما زمان بر است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل های کاشت ناخن 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. در روش ژله ای از سه لایه ژل مخصوص برای روی ناخن استفاده می کنند. در این روش کاشت ابتدا برای آماده سازی ناخن ها از اسپری ضد باکتری استفاده می شود و بعد از سوهان کشی ناخن ها و زدن ضد قارچ یک لایه پرایمر  روی صدف ناخن می زنیم.

طبق نظر همه مراجع کاشت ناخن در صورتی که قابل برداشت باشد، مانعی ندارد، اما در صورتی که قابل برداشت نباشد همه مراجع به جز آیت‌الله خامنه‌ای که این عمل را به خودی خود، بدون اشکال می‌داند، جایز نمی‌دانند.
 نظر امام خمینی در رابطه با خواندن نماز با ناخن مصنوعی: نماز خواندن با ناخن کاشته شده اشکالی ندارد، اما برای وضو که لازمه نماز می باشد، صحیح نیست و ابتدا باید ناخن کاشته را بردارد، در این صورت وضو و نماز وی صحیح می باشد. اما برای خانوم هایی که امکان برداشت ناخن وجود ندارد، می توانند وضوی جبیره نیت کنند و با آن وضو نماز بخوانند، دراین صورت نمازشان صحیح است.

مدل های کاشت ناخن 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها