بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از بهترین مدل موهایی که در فصل تابستان مورد استفاده بیشتر خانم ها قرار می گیرد مدل موی دم اسبی است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل دم اسبی مجلسی 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل دم اسبی مجلسی 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

مدل دم اسبی مجلسی 2022 " برخی از خانم ها ترجیح می دهند که برای شرکت در مهمانی ها و مجالس خودشان در منزل به موهایشان فرم و حالت دهند که یکی از انواع مدل موهای ساده که هر کسی از پس آن بر می آید مدل مو دم اسبی مجلسی است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دم اسبی مجلسی 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. می توانید برای شرکت در مهمانی ها و مجالس موهای دم اسبی خود را فر کنید کافی است که موهای خود را به صورت دم اسبی ببندید.

انواع مدل موی دم اسبی

 

بنر
 • ۱. دم اسبی ساده و بالا
  این مدل در واقع ساده‌ترین روش برای مدل دم اسبی است که با کمی خلاقیت می‌توانید از این مدل ساده نیز با طرح‌های مختلف استفاده کنید. مثلا می‌توانید اول مو‌ها را ببندید و بعد قسمت بسته شده را فر کنید. یا قبل از بستن به آن حالت دهید. از فرق کج یا وسط یا چتری استفاده کنید و مطمئن باشید که در همه این طرح‌ها زیبایی وجود دارد.

 

 • ۲. دم اسبی ساده و پایین
  می‌توانید برای زیر روسری از این مدل استفاده کنید. در این روش نیز می‌توان از طرح‌های زیبا و مختلفی استفاده کرد. به طور مثال پیچاندن مو‌ها یا استفاده از فرق وسط از روش‌های جلوه دادن به این مدل است. قطعا خوش تان خواهد آمد.

 

 • ۳. دم اسبی با بافت
  یکی دیگر از مدل‌های بسیار جذاب استفاده از بافت است. اضافه کردن یک بافت از یک طرف موهایتان، دو طرف، از وسط یا بافت فرانسوی و تیغ ماهی به مو‌ها حالت زیبایی بخشیده و مناسب کنسرت‌های موسیقی، مهمانی‌ها و عروسی هاست.

 

 • ۴. دم اسبی به هم ریخته
  این مدل مو برای مو‌های متوسط رو به بلند مناسب‌تر است. مو‌های تان را از پشت شل ببندید. بعد مقداری از مو‌ها را روی صورتتان بریزید. اینطوری می‌توانید مدل موی به هم ریخته درست کنید و اگر در طول روز مقدار بیشتری بیرون ریخت نگران نباشید و مو‌ها را به حال خودش بگذارید.

 

 • ۵. دم اسبی نیمه باز با بافت
  این مدل برای مهمانی نیز مناسب است. از این طریق می‌توانید مو‌های بلند و پرپشت تان را به نمایش بگذارید. فقط کافی است مو‌های جلو را جمع کنید و دم اسبی ببندید. برای بستن هم می‌توانید از کش مو استفاده کنید و هم می‌توانید با موهایتان آن را ببندید. در این مدل می‌توانید از بافت‌های مختلف برای قسمت جلوی مو‌ها نیز استفاده کنید.

مدل دم اسبی مجلسی 2022

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltalt

alt

altaltalt

alt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(20 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها