بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
امروزه بسیاری از دختران و پسران جوان علاقمند هستند که در مکان های مختلف چون پارک، خیابان، گلخانه ها و… از خود عکس بگیرند تا عکس خاطره انگیزی داشته باشند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ایده ژست در کافه جلب می نماییم. 

alt

ایده ژست در کافه شیک و زیبا مد سال

ایده ژست در کافه " تصاویر در کافی شاپ یا در مکان های مختلف نه تنها در آلبوم خانوادگی استفاده می نمایند، بلکه این روز ها در شبکه های اجتماعی از این نوع عکس ها برای پروفایل و پست و استوری گذاشتن استفاده می شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ایده ژست در کافه  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. مورد مهمی که در عکاسی در کافه یا هر جای دیگری برای زیباتر شدن عکس های خود باید رعایت کنید ، نور می باشد. نور در عکاسی مهم ترین مولفه عکس های جذاب می باشد.

سعی کنید محیطی در کافه را از وقت مناسبی در روز انتخاب کنید که نور به اندازه کافی در آن جا باشد. همه دختران و پسران جوان ممکن روزی با دوستان خود به بیرون بروند و از مکان های مختلف مانند کافی شاپ، رستوران، آسانسور، پله برقی، روی پله، روی صندلی و… عکس های یادگاری بگیرند، همچنین با دیدن عکس های دو نفره خود خاطره های دوست داشتنی و شیرین تداعی می شود.

همچنین اگر برای عکاسی، به دنبال یک آتلیه عکاسی هستید، بازدید از لیست استودیوهای عکاسی عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

بنر

ایده ژست در کافه

alt

altaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها