بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یک مدل موی خوب و مناسب، ظاهر شما را از این رو به آن رو خواهد کرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو پسرانه باکلاس جلب می نماییم.
alt
مدل مو پسرانه جدید 2022

 مدل مو پسرانه باکلاس با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مو پسرانه باکلاس " انتخاب یک مدل موی مردانه مناسب لباس‌های شما نیز بهتر جلوه می‌کند و خوش استایل‌تر می‌شوید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو پسرانه باکلاس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. انتخاب مدل مو بر اساس مد، کاری بسیار اشتباه است زیرا مدل مویی که به شما می‌آید بهتر از مدل موی مد شده‌ای است که با ظاهر شما همخوانی ندارد و در واقع به شما نمی‌آید.

مدل مو پسرانه جدید و شیک 1400

فرم صورت مربعی به نحوی است که تقریبا با بیشتر مدل‌های مو همخوانی دارد. مدل موهای فرق به راست، چپ و چتری نیز به افرادی که فرم صورت مربعی دارند. یکی از فرم‌های ایده آل برای صورت مردان، فرم بیضی است. این فرم صورت با مدل موهای کلاسیک همخوانی زیادی دارد. فرم صورت مثلثی شکل با مدل موهایی که روی آن‌ها حجم بیشتر و کناره‌های مو کوتاه‌تر هستند، خوب به نظر می‌رسد. در صورت‌های کشیده طول صورت بیشتر از عرض آن است. به همین دلیل باید مدل مویی را انتخاب کنید که از دراز نشان دادن صورت‌تان جلوگیری کند.

مدل مو پسرانه باکلاس 2022

alt
مدل مو پسرانه جدید کوتاه
alt
مدل موی مردانه مدرن
alt
عکس مدل مو پسرانه جدید و جذاب
alt
عکس مدل مو پسرانه جدید ایرانی
alt
عکس مدل مو پسرانه جدید ایرانی
alt
مدل موی مردانه کلاسیک
alt
عکسهای مدل مو پسرانه جدید
alt
مدل موی مردانه بلند

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(24 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)


نظرات شما:
  • دریا سه شنبه, 09 خرداد 1402

    خیلی عالیه ما یک پسر2ساله داریم اسمش آراد خیلی نازه رنگ چشمش آبیه رنگ موهاش نقراییه وای خیلی قشنگه فداششم پسر خالمه❤️❤️


جدیدترین ها