بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ترکیب اگر دوست دارید موها را نسبت به آن چه که هست روشن تر کنید پس هرگز نباید دکلره کردن را در خانه انجام دهید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای رنگ مو روشن جلب می نماییم. 

alt

رنگ مو روشن با طرح های شیک و زیبا مد سال

" رنگ مو روشن " رنگ موهای روشن را می توانید از ترکیب کردن انواع رنگ موها بدست آورید توجه داشته باشید که این رنگ موها برای همه پوست مناسب نیستند و بهتر است قبل از روشن کردن موهایتان از اینکه رنگ موها متناسب با رنگ پوست شما است مطمئن شوید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل رنگ مو روشن فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

رنگ مو روشن 1400

اروپایی ها همیشه موهای خود را با رنگ موهای روشن و زیبای رنگ می زنند و اگر شما می خواهید موهایتان را به سبک اروپایی رنگ بزنید می توانید از فرمول ترکیبی زیر برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید با کمک این رنگ مو ترکیبی می توانید موهایی زیبا و درخشانی داشته باشید. یکی از اصول صحیح رنگ کردن مو اجتناب از زدن رنگ در ریشه و نزدیکی پوست سر می باشد. سعی کنید آن را به پوست سر نمالید. در این شرایط پوست نیز با رنگ آغشته می شود و ممکن است در معرض مواد شیمیایی خطرناک قرار گیرد.
دستورالعمل موجود در رنگ را بخوانید تا بتوانید موها را بر اساس زمانی که تعیین شده است شستشو دهید. معمولا باید موهای خود را با آب سرد یا گرم بشویید تا رنگ آب صاف شود.مطمئن شوید که همه رنگ بعد از شستشو از روی موها پاک شده و روی صورت نیز رنگی وجود ندارد. از حوله قدیمی برای پاک کردن هر لکه ای استفاده کنید.

همچنین اگر برای لباس عروس، به دنبال یک مزون عروس هستید، بازدید از لیست مزون لباس عروس سایت سوربان را فراموش نکنید.

رنگ مو روشن 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها