بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کوتاه کردن موی سر در مدل‌های بسیاری رایج است که هر یک از این مدل‌ها مختص چهره خاصی است به ندرت پیش می‌آید که یک مدل مو به همه چهره‌ها بیاید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل موی پسرانه برای دختر جلب می نماییم. 

alt

مدل موی پسرانه برای دختر با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل موی پسرانه برای دختر " همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح هایمدل موی پسرانه برای دختر  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. انتخاب مدل موی مناسب بر اساس شکل صورت انجام می‌گیرد. سعی کنید قبل از رفتن به آرایشگاه مدل موی انتخابی خود را بیابید و از آن عکسی به همراه داشته باشید تا آرایشگرتان با توجه به آنچه که انتخاب کرده‌اید برایتان موهایتان را کوتاه کند.

گالری از مدل موی پسرانه برای دختر 1401

صورت گرد : اگر صورت شما گرد است بهترین مدل برای کوتاهی موی شما، به گونه ایست که بلندی آن باید تا زیر فک یا کمی پایین تر برسد. مدل موی کوتاهتر گردی صورت شما را بیشتر می‌کند و یک حالت یکنواختی ایجاد می‌کند.

صورت قلبی : اگر شکل صورت شما قلبی است، باید بدانید که پراکنش منظم مو در اطراف صورت به زیبایی چهره شما کمک زیادی می‌کند. به صورت قلبی موی بسیار کوتاه بیشتر از موی کوتاه معمولی می‌آید.

بنر

صورت بیضی : کسانی که صورت بیضی دارند افراد خوش شانسی هستند زیرا این فرم صورت با هر مدل مویی سازگار است. در صورت بیضی هم موی کوتاه و هم موی بلند بسیار خوش می‌نشیند و شما کافی است مدل دلخواه خود را انتخاب کنید و نگران ناهماهنگی آن با چهره تان نباشید.

صورت مربعی : افرادی که دارای صورت مربعی هستند بهتر است زیاد به فکر کوتاه کردن مو نباشند زیرا آنها لازم است کاری کنند که صورتشان کشیده تر به نظر برسد. برای کشید تر نشان دادن صورت‌های مربعی بلندی مو یک فاکتور مهم است. این افراد حتی اگر به دنبال کوتاهی مو هستند بهتر است از مدل‌هایی که موهای اطراف صورت بلندتر از موهای پشت سر است استفاده کنند. 

صورت کشیده : افرادی که دارای صورت کشیده هستند می‌توانند از انواع مدل چتری مو استفاده کنند. مدل موی شما باید صورت شما را قاب بگیرد تا بهتر در صورتتان نمایان شود. در این چهره موهای فر کوتاه یا موهای لایه لایه شده بسیار بهتر نمایان می‌شود. 

صورت لوزی : مدل صورت لوزی شباهت بسیاری به مدل صورت لوزی دارد و به همین علت هر نوع مدل مویی به آن می‌آید. برای پوشاندن تیزی‌های لوزی صورت بهترین راه استفاده از مدل موهایی با کناره‌های بلند نسبت به سایر نقاط است. موهایی که در کناره صورت بلند هستندو صورت را قاب می‌گیرد باعث بهتر جلوه دادن شکل صورت این افراد می‌شود.

صورت مسطتیل : افراد دارای صورت مستطیل بهتر است هرگز به موی بلند فکر نکنند و همیشه به دنبال کوتاه کردن موهایشان باشند. برای بهتر جلوه دادن کشیدگی صورت در این افراد موهایی با کناره‌های بلند بهتر عمل می‌کند تا موهای کاملا کوتاه یا کاملا بلند.

همچنین اگر برای کوتاهی مو، به دنبال یک آرایشگاه و سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل موی پسرانه برای دختر 2022

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

altalt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها