بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از مدل هایی که امروزه در میان مردان جوان بسیار مورد توجه واقع شده مدل مو تایسونی است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو تایسونی جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل مو تایسونی جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مو تایسونی جدید " به طور معمول برای کسانی استفاده می شود که دارای صورت گرد یا مثلثی هستند. در این مدل مو، قسمت های اطراف با استفاده از ماشین، بسیار کوتاه شده و صورت را کشیده تر نشان می دهد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو تایسونی جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. این یک مدل موی مردانه بسیار کوتاه شیک و مرتب است که می تواند برای هر مردی، جذابیت به ارمغان آورد.

گالری از مدل مو تایسونی جدید 1401

مدل تایسونی، از بوکسور شناخته شده آمریکایی، مایک تایسون گرفته شده است که در روزهای قهرمانی خود در دنیا شناخته شد و طرفدارای بسیاری را در میان ورزش دوستان داشت که نسل های مختلفی را شامل می شد. در این مدل، قسمت پشت سر و کناره های مو، تراشیده می شد و قسمت جلویی و بالای سر، بلند تر در نظر گرفته می شد و عمدتا نیز با یک خط باریک در بخش فرق سر، همراه بود.

 این مدل موی جذاب و پرطرفدار، به دو صورت ایجاد و اصلاح می شود که نوع کلاسیک و مدرن می باشد. در نوع کلاسیک آن، اطراف سر و مو با ماشین به شکلی یک دست کوتاه می گردد. برای آن که بتوانید با استفاده از مدل موی تایسونی ، مدلی متفاوت و جدید تر داشته باشید می توانید خطی افقی در قسمت کناری سر ایجاد کنید که می تواند این خط با طرح و باریکی دلخواهی می تواند انتخاب شد.

بنر

همچنین اگر برای مدل مو داماد، به دنبال یک آرایشگاه هستید، بازدید از لیست آرایشگاه مردانه مجالس عقد و عروسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل مو تایسونی جدید 2022

alt
مدل مو تایسونی شایع
alt
مدل مو تایسونی جذاب
alt
مدل مو تایسونی مدرن
alt
مدل مو تایسونی چیست
alt
مدل مو تایسونی پسرانه

altaltalt

alt
مدل مو تایسونی مردانه کلاسیک

alt

alt

alt

alt
مدل مو تایسونی مردانه جدید
alt
مدل مو تایسونی مردانه ساده

alt

alt

alt
عکس مدل مو تایسونی پسرانه 2022

altaltaltalt

alt
مدل مو تایسونی مردانه ایرانی
alt
مدل مو تایسونی کوتاه

altalt

alt
مدل مو تایسونی مردانه بلند

alt

alt
مدل مو تایسونی مردانه ایرانی ساده

altalt

alt
عکس مدل مو تایسونی پسرانه ساده

alt

alt
عکس مدل مو تایسونی پسرانه خفن
alt
عکس مدل مو تایسونی پسرانه بلند

alt

alt
عکس مدل مو تایسونی پسرانه کوتاه

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها