بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از مهم ترین قسمت های هر لباس آستین آن است که می تواند نقش بسیار مهمی در زیبایی لباس داشته باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل آستین 2022 جلب می نماییم. 
alt
مدل آستین مچی بلند مرواریدی

مدل آستین 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل آستین 2022 " گاهی نیز تغییری کوچک در برش و دوخت آستین لباس می تواند مدل آن را به کلی تغییر دهد و در نتیجه تغییر مدل آستین می تواند در مدل لباس نیز تاثیر بگذارد.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل آستین 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. برای افراد شیک پوش به خصوص خانم ها، که مدل لباس برای آن ها اهمیت ویژه ای دارد لازم است با انواع مدل های آستین لباس آشنا شوند تا بتوانند انتخاب درستی داشته باشند. 

عکس از انواع مدل آستین 2022 

یکی از این مدل های خلاقانه مدل های آستین نامتقارن و فانتزی است، برای مثال مدل های نامتقارن آستین، برش هایی روی آرنج و قسمت های دیگر لباس، آستین های چین خورده و چند لایه، آستین های دارای حالت گلبرگی، سرشانه های باز لباس و … همه از جمله مدل های آستین نامتقارن و فانتزی هستند. 
آستین مدل ژیگو اولین بار در سال ۱۸۲۴ در مدل لباس های مردانه و زنانه دیده شد، مدل آستین ژیگو به صورتی است که در بالا پف کرده هستند و به تدریج تا آرنج باریک می شوند و در نهایت با یک آستین ساده تا مچ دست امتداد پیدا می کند. 
یکی دیگر از انواع آستین ها، آستین کلوش است. به مدل آستین کلوش، آستین لاله ای، زنگوله یا bell نیز گفته می شود. برش این نوع آستین شبیه به دامن کلوش است ولی تفاوتی که با دامن کلوش دارد این است که حلقه آستین دارد و در قسمت بازو خیلی هم گشاد نیست.
در مورد آستین دلمان می توان گفت که این نوع آستین از مدل آستین کیمونو الهام گرفته شده است، این مسئله به این دلیل است که مدل آستین جداگانه به لباس دوخته نمی شود.

مدل آستین 2022 

alt
مدل آستین مچی مانتو گیپور خیلی زیبا

 

بنر
alt
مدل آستین کلوش

 

alt
عکس از مدل آستین مانتو

 

alt
عکس هایی از مدل آستین مانتو

 

alt
عکس از مدل مانتو آستین پفی

 

alt
عکس مدل آستین مانتو

 

alt
اموزش استین مزونی

 

alt
مدل استین مزونی

 

alt
انواع مدل آستین فانتزی

 

alt
مدل استین مزونی

 

alt
انواع مدل آستین لباس
alt
انواع مدل آستین لباس مجلسی
alt
انواع مدل آستین برای مانتو

 

alt
مدلهای آستین پالتو

 

alt
مدلهای آستین لباس مجلسی

 

alt
مدلهای آستین رگلان

 

alt
عکس آستین جدید
alt
عکس استین جدید مانتو
alt
آستین مزونی

 

 

alt
عکسهای جدید آستین ماهون

 

alt
عکس استین جدید

 

alt
عکس آستین مدل دار

 

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها