بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
نیم ست ها معمولا شامل یک جفت گوشواره و یک پلاک و گاهی یک انگشتر است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای  جلب می نماییم. 
alt
نیم ست عروس طلا

نیم ست عروس با طرح های شیک و زیبا مد سال

" نیم ست عروس " انتخاب نیم ست جواهر به سبکی که می خواهید داشته باشید بستگی دارد. بنابراین ، برای یک سبک ظریف، نیم ستی را انتخاب کنید که از طلا و جواهراتی ظریف و نازک در طراحی استفاده کرده باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. نیم ست برای مناسبت های گوناگوندر مراسم‌های رسمی مانند عروسی به سراغ نیم ست‌های سنگین و تجملاتی بروید. چرا که شما باید در این نوع از مراسم‌ها بدرخشید.

نیم ست عروس 1401

اگر نیم ست جواهر را برای استفاده در میهمانی‌هایی نیمه رسمی می‌خواهید، می‌توانید  مدل‌های فانتزی را خریداری کنید. اگر روحیه شادی دارید و از یکجا نشستن خسته می‌شوید از انتخاب سرویس‌های بلند و سنگین اجتناب نمایید. امروز طلا دیگر محدود به دو رنگ زرد و سفید نبوده و بنا به فلزات ترکیبی با طلا، در تنالیته های رنگی مختلف در بازار عرضه می شود، که از شاخص ترین آن می توان به رز گلد اشاره نمود که رنگی بین طلای زرد و مسی داشته و طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در انتخاب نیم ست مناسب برای مراسم رسمی نقش مهمی دارد، مدل موی شماست همانطور که الزامیست هنگام انتخاب گوشواره مناسب مدل مو تحقیق کنید باید در این باره هم پیش از خرید نیم ست مناسب ترین را برای مدل موهایتان انتخاب کنید. به این فکر کنید که چگونه می‌خواهید موهای خود را هنگام مهمانی حالت دهید.

همچنین اگر برای سرویس عروس، به دنبال یک گالری طلا فروشی هستید، بازدید از لیست بهترین مراکز خرید طلا در تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

بنر

نیم ست عروس 2022

alt
نیم ست عروس جدید
alt
نیم ست عروسکی دخترانه
alt
زیباترین مدل نیم ست عروس دنیا
alt
نیم ست عروسی
alt
نیم ست عروس اینستاگرام
alt
مدل طلا و نیم ست عروس زیبا
alt
نیم ست عروس اینستاگرام
alt
مدل طلا و نیم ست عروس زیبا
alt
نیم ست عروسکی
alt
نیم ست عروسکی طلا
alt
مدل نیم ست عروس بدلی زیبا
alt
مدلهای نیم ست عروس زیبا
alt
نیم ست عروس نقره
alt
عکس نیم ست طلا عروس
alt
 مدل نیم ست جدید و شیک
alt
مدل جدید نیم ست طلا
alt
مدل جدید نیم ست دخترانه
alt
مدلهای جدید نیم ست
alt
جواهر مدل جدید
alt
مدل جدید نیم ست
alt
مدل جدید نیم ست نقره
alt
مدل جدید نیم ست ایتالیایی
alt
مدل جدید نیم ست دخترانه
alt
مدل جدید جواهر دوزی
alt
عکس انواع نیم ست
alt
عکس انواع نیم ست طلا
alt
عکسهای انواع نیم ست
alt
عکس انواع جواهر
alt
مدل نیم ست عروس جدید و شیک

altaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(17 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

نظرات شما:
  • اوا سعیدی چهارشنبه, 01 تیر 1401

    خیلی خوب اما قیمت؟


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها