بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ساخت طلای سفید از فلز نیکل استفاده می‌شود. بنابراین ممکن است باعث ایجاد حساسیت‌های پوستی شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای سرویس طلا سفید جلب می نماییم. 
alt
سرویس طلا سفید ظریف

سرویس طلا سفید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" سرویس طلا سفید " ویژگی‌های طلای سفید به میزان فلزهای به‌کاررفته در آن بستگی دارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل سرویس طلا سفید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. بیشترین کاربرد طلای سفید برای ساخت جواهرات و حلقه‌های نامزدی و ازدواج است. چون این رنگ از طلا با انواع رنگ‌های سنگ‌های قیمتی ست می‌شود.

سرویس طلا سفید 1401

بالاترین عیار طلای سفید موجود در ایران ۱۸ است. عیار ۱۸ از ۲۴ (۷۵۰ از ۱۰۰۰) یعنی ۱۸ قسمت طلا و ۶ قسمت فلزات دیگر تشکیل دهنده آلیاژ طلای سفید هستند. البته طلای سفید با عیارهای ۱۴ و ۱۲ نیز در بازارهای جهانی (غیر از ایران) موجود است. این طلاها جنس محکم‌تر، جلای کمتر و قیمت پایین‌تری نسبت به طلای سفید ۱۸ عیار دارند. اما باید بدانید که در ایران خرید و فروش طلای زیر ۱۸ عیار قانونی نیست. 

با اینکه طلای سفید و پلاتین هر دو سفید هستند اما در ظاهر با هم تفاوت‌هایی دارند. این تفاوت به‌ویژه در اثر گذر زمان بیشتر نمایان می‌شود. پلاتین بسیار مستعد خراش برداشتن و زنگار گرفتن است. در نتیجه، به مرور زمان درخشندگی خود را از دست می‌دهد و رنگی مات با سایه‌ای از سبز پیدا می‌کند. برای بازگرداندن درخشندگی و جلاء به پلاتین باید آن را پولیش بزنید. طلای سفید زنگار نمی‌گیرد اما روکش رودیوم آن به مرور زمان از بین می‌رود. در نتیجه‌ی این امر، رنگ زرد طلا از زیر آن بیرون می‌آید. برای اینکه درخشش و شفافیت طلای سفید دوباره به آن بازگردد، لازم است روکش رودیوم آن را تمدید کنید.

همچنین اگر برای سرویس طلا عروس، به دنبال یک گالری طلا فروشی هستید، بازدید از لیست خرید سرویس طلا عروس در تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

سرویس طلا سفید 2022

alt
سرویس طلا سفید جدید
alt
سرویس طلا سفید تراش
alt
جدیدترین مدل سرویس طلای سفید

alt

alt
سرویس طلا سفید بدون نگین

altalt

alt
جدیدترین مدل سرویس طلا سفید عروس

altalt

alt
سرویس طلا سفید نگین دار

altalt

alt
جدیدترین مدل سرویس طلای سفید

alt

alt
سرويس طلا سفيد عروس

alt

alt
سرویس طلا سفید شیک

alt

alt
جدیدترین مدل سرویس طلا سفید عروس

alt

alt
سرویس طلا سفید و زرد 

altalt

alt
عکس سرویس طلا سفید جدید

alt

alt
عکس سرویس طلا سفید ظریف

alt

alt
مدل جدید سرویس طلا سفید عروس

alt

alt
عکس سرویس طلا سفید عروس

alt

alt
عکس سرویس طلا سفید با قیمت

altalt

alt
مدل های سرویس طلا سفید جدید

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(17 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: