بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
موهایتان را خیلی بلند نگه ندارید و خیلی کوتاه پسرانه هم نکنید در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مو مهمان برای عروسی جلب می نماییم. 

مدل مو مهمان برای عروسی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مو مهمان برای عروسی " آرایش صورت کنار یک شینیون شیک، زیبایی و جذابیت فرد را دوچندان می کند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مو مهمان برای عروسی  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. مدل و تکنیک های شینیون ابزار خاص خود را نیاز دارد. در اصل شینیون از نظر تنوع در مدل نامحدود است زیرا بر اساس خلاقیت آرایشگر و تلفیق مدل های بافت مو میتوان مدل های شینیون جدید ارائه نمود.

مدل مو مهمان برای عروسی 1401

آرایش مو نیز مانند آرایش صورت وابسته به مد است و در دوره های متفاوت مدل های مختلفی محبوبیت بیشتری پیدا میکنند.در سال های اخیر علاقه به موی باز بیشتر شده اما شینیون هنوز جایگاه خود را دارد خصوصا بین خانم های ایرانی. در ایران حضور یک عروس با موهای باز در جشن عروسی اتفاقی بسیار نادر است. تثبیت کننده های آرایش مو به شکل های مختلف و با کاربردهای مختلفی تولید میشوند که میتواند به شکل ژل مو، موس مو و اسپری مو باشد. که هرکدام در مراحل مختلفی از شینیون مورد استفاده آرایشگر قرار میگیرند.مثلا اسپری بیشتر مربوط به مرحله ی پایانی ست تا شکل کلی شینیون را برای مدت طولانی تثبیت کند. ابزارهای حرارتی نیز برای بعضی از شینیون ها جزو ملزومات است.استفاده از سشوار یا اتوی مو برای شکل و فرم دهی به مو برای ساعت ها ماندگاری لازم است.البته در کنار این ابزارها برای ماندگاری طولانی از مواد تثبیت کننده نیز استفاده میشود.

مدل مو مهمان برای عروسی 2022

alt

altaltalt

altaltalt

alt

altalt

alt

altaltaltalt

altaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز