بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن رنگ مو یخی شیکترین و جدیدترین مدلهای جلب می نماییم. همراه سوربان باشید.

 

رنگ مو یخی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" رنگ مو یخی " رنگ موی یخی ؛ رنگ محبوب سال 2022 برای خانم ها + فرمول های ترکیب رنگ موی یخی و تصاویری ازآن  به همراه مدل های جذاب رنگ موی یخی صدفی، کریستالی و دودی همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل رنگ مو یخی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

آلبومی از رنگ مو یخی 1401

موهای بلوند یخی یک رنگ موی روشن و با رنگ سرد است که به رنگ سفید کم رنگ است و رنگ های ظریفی از بژ دارد. این رنگ مد بالا از سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است.
 

از لیدی گاگا گرفته تا کیم کی و کارا دلوین، A-listers ظاهر باورنکردنی شاهزاده یخی خود را در سراسر رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته اند و مدل موهای برفی آنها همچنان الهام بخش علاقه مندان به موهای سفید در سراسر جهان است!
بعلاوه، سارای اسپیر، ملکه رنگ‌ها و بلوند معروف، خلاقیت‌های دیوانه‌کننده بلوند یخی خود را روی مدل‌ها و مدل‌های مختلف از جمله پیکسی، لوب، موهای بلند، یال‌های موجدار و صاف به نمایش می‌گذارد و ثابت می‌کند که این رنگ یخ‌زده با انواع و طول‌های مو مناسب است.

در استفاده از طیف های مختلف این رنگ باید جانب احتیاط را رعایت کرد چرا که با وجود زیبایی آن با هر رنگ پوستی سازگار نیست. برای آن دسته از خانم هایی که پوست تیره ای دارند یا صورت بسیاری کشیده ای دارند توصیه می شود از هایلایت های یخی در ترکیب با طیف های مختلف این رنگ استفاده شود. نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد سبک خاص آرایش مورد نیاز این رنگ مو است.
 

رنگ مو یخی 2022

alt

alt

altalt

بنر

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

altaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها