بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یادبود یا گیفت عروسی بخشی از مراسم عروسی است که مهمانان به عنوان یادگاری از عروسی همراه خود به خانه می‌برند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای گیفت نامزدی جلب می نماییم. 
alt
گیفت نامزدی  خیلب زیبا شیشه ای با تزیینی بینظیر

گیفت نامزدی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" گیفت نامزدی " مدل گیفت نامزدی و عروسی جدید و زیبا  + زیباترین مدل گیفت عروسی و یادبود عروسی + گیفت عروسی از کجا بخریم تاریخچه و رسم دادن گیفت عروسی به زمان های قدیم در اروپا بر می گردد. هدیه عروسی در آن دوران، جعبه جواهرات کوچکی بود که از کریستال و سنگ های گرانبها ساخته می شد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل گیفت نامزدی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

گیفت نامزدی 1401

روی گیفت ها، نام عروس خانم و آقا داماد و تاریخ عروسی باید درج شود. چون یادگاری است، باید شبیه به یک یادگاری باشد که ذهن مهمان ها بماند.
گیفت عقد سنتی: گیفت های عقد سنتی که جذابیت بسیاری دارند شامل جعبه های جذاب تزیین شده ای هستند که عروس و داماد می توانند با توجه به سلیقه خود برای مهمانانشان هدیه ای را در این جعبه قرار دهند.
گیفت فرهنگی: این گیفت فرهنگ قوم و خاندان شما را به مهمانانتان معرفی می کند. اگر از اقوام مختلف ایرانی هستید می توانید با کمی تامل در فرهنگ، قومیت و… ایده های ناب بسیاری را برای تهیه و تدارک گیفت عقد خود بیابید.
گیفت خانگی: برای این نوع گیفت عقد نیز که طرفداران بسیاری دارد می توان انواع عروسک که معمولا عروسک عروس و داماد انتخاب می شود، کله قند فانتزی کوچک که تزیین شده است، دسته گل های کوچک و… را انتخاب کرد.
گیفت عقد مناسبتی: گیفت های عقد مناسبتی با توجه به نوع عروسی شما تهیه می شود به عبارتی دیگر تمامی هدیه ها نمادی از عروسی شما خواهند بود به عنوان مثال اگر مراسم شما در فصل های سرد سال برگزار شود گیفت هایی از قبیل عروسک های برفی و… انتخاب می شود.

همچنین اگر برای مراسم نامزدی و عقدی، به دنبال یک بهترین سالن عقد هستید، بازدید از لیست سالن عقد سایت سوربان را فراموش نکنید.

گیفت نامزدی 2022

alt
گیفت عقد شمع با گل
alt
گیفت نامزدی مشهد
alt
گیفت عقد ساده با تم سفره عقد بنفش رنگ - رنگ سال 2022 - 1401
alt
گیفت نامزدی چیست
alt
گیفت نامزدی شیک
alt
گیفت نامزدی در تهران
alt
گیفت نامزدی نمدی
alt
گیفت نامزدی دست ساز
alt
گیفت نامزدی مبارک
alt
مدل گیفت نامزدی
alt
گیفت عقد جدید
alt
مدل گیفت نامزدی کالسکه ای
alt
گیفت عقد شیشه ای
alt
مدلهای گیفت نامزدی
alt
مدل جدید گیفت نامزدی
alt
گیفت عروسی دیجی کالا
alt
گیفت عروسی از کجا بخریم
alt
گیفت عروسی خاص
alt
ساخت گیفت عروسی در خانه
alt
آموزش ساخت گیفت عروسی با بطری
alt
مدل گیفت عروسی
alt
گیفت عروسی لاکچری
alt
گیفت عروسی 2022
alt
گیفت عروسی دیجی کالا
alt
خرید گیفت عروسی ارزان
alt
گیفت عروسی از کجا بخریم
alt
گیفت عروسی شمع
alt
گیفت عروسی مذهبی
alt
بازار گیفت عروسی تهران
alt
گیفت عقد
alt
گیفت عروسی لاکچری
alt
  گیفت عقد دیجی کالا
alt
گیفت عقد چیست
alt
گیفت عقد و عروسی
alt
گیفت عقدی

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها