بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مسلما هیچ بایدی در تقدیم گیفت عقد به مهمانان توسط عروس و داماد وجود ندارد اما دلیل این امر این است که یادبودی از مراسم عقد شما نزد مهمانانتان باقی بماند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای گیفت نامزدی شیک جلب می نماییم. 
alt
عنوان

گیفت نامزدی شیک با طرح های شیک و زیبا مد سال

" گیفت نامزدی شیک " مدلهای جدید گیفت عقد و عروسی + نمونه های گیفت عروسی جدید و خاص + جدیدترین نمونه های گیفت عروسی خاص به یاد داشته باشید که گیفت عقد فقط به خانم های حاضر در مراسم عقد اعطا می شود. از طرفی دیگر نیز توصیه می کنیم در انتخاب گیفت عقد دقت و وسواس زیادی به خرج دهید چرا که این هدیه قرار است برای همیشه نزد مهمانان شما باقی بماند و با دیدن آن، خاطرات شیرین مراسم عقدتان برایشان تداعی شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل گیفت نامزدی شیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

گیفت نامزدی شیک 1401

انتخاب مدل یادبود عروسی کاملا سلیقه ایی است و هر فرد برای انتخاب آن به معیارهای خود توجه نموده و سپس بهترین مدل را تهیه می کند. همانطور که می دانید گیفتهای عروسی متنوعی در بازار وجود دارند. مدل مناسبتی نمادی از مراسم عروسی شماست. بعنوان مثال اگر مراسم عروس تان در کنار دریا باشد، می توانید از قایق عروسکی با تزیین نقل و نبات استفاده کنید تا برای همیشه در یادها بماند. و یا اگر عروسی تان در زمستان و برف باشد، گزینه های جالبی برای انتخاب خواهید داشت.

انتخاب نوع گیفت عروسی کاملاً سلیقه ای است. این که چه مدل گیفتی انتخاب کنید بستگی به نظر خودتان دارد. انتخاب شمع، عطر و رایحه، گل و گیاه، قند و نقل، خلاصه همه این گیفت ها فوق العاده خواهند شد. گیفت عروسی متشکل از یک شی کاربردی، دکوراتیو و زیباست که بتوان آن را تزئین نمود. گیفت عروسی به جز دیزاین هماهنگ با تم جشن عروسی، کیک عروسی و یا دسته گل عروس، یک تگ نوشته شده نیز بهمراه دارد. بر روی این تگ نام عروس و داماد، به همراه تاریخ جشن عروسی آن ها درج شده است. این تگ نشان از شب جشن عروسی شما دارد و گیفت عروسی شما روی میز هریک از میهمانانتان تا سال های سال یاد آور جشن وصال شما است.

همچنین اگر برای مراسم نامزدی و عقدی، به دنبال یک بهترین سالن عقد هستید، بازدید از لیست سالن عقد سایت سوربان را فراموش نکنید.

گیفت نامزدی شیک 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید

بنر
بنر

نظرات شما: