بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از شیرین‌ترین کارهایی که پدر و مادرها قبل از به دنیا آمدن نوزادشان انجام می‌دهند خرید کردن برای اوست. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای لباس نوزاد جلب می نماییم. 
alt
مدل لباس نوزاد پسرانه جدید

لباس نوزاد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" لباس نوزاد " مدل های لباس نوزادی دخترانه مجلسی + راهنمای انتخاب و ست کردن یکی از کارهایی که بعد از به دنیا آمدن نوزادتان باید تا مدت‌ها انجام بدهید، عوض کردن اوست! عوض‌کردن پوشک و سایر لباس‌های نوزادان نیازمند این است که لباسی مناسب را برای او انتخاب کرده باشید. لباس‌هایی که از روی پوشک باز و بسته می‌شوند انتخاب‌های بسیار هوشمندانه‌ای برای کوچولوهای دوست‌داشتنی هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس نوزاد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

لباس نوزاد 1401

یادتان باشد که برای بیشتر کودکان و نوزادان ۲‌چیز زیاد خوشایند نیست: اول حمام کردن و دوم لباس پوشیدن. مادرها ۲ دسته هستند یا آن‌هایی که از اول شانس همراهی یک پرستار یا یکی از اعضای خانواده را به‌عنوان کمک دست دارند و دسته دوم آن‌هایی که دست تنها هستند. برای هر دسته لباس‌هایی را توصیه می‌کنیم که جلو باز هستند. موقع پوشاندن این دسته از لباس‌ها به نوزادتان راحت‌تر خواهید بود. لباس‌هایی که قسمت پایینی‌شان هم به‌صورت چسبی بسته می‌شود حسابی کمک حال‌تان خواهند بود. اما در مورد بقیه لباس‌ها مثل زیرپوش و بلوزهای نخی سعی کنید دست تنها نباشید.

 لباس‌های نوزاد نباید تنگ باشد و خیلی به بدنش بچسبد، باید خیلی کم و مختصری آزادتر باشد. برخی کارشناسان می‌گویند لباس‌های کودکان بین ۹ تا ۱۴ ماهگی بد نیست اگر از پارچۀ نسوز باشد یا آن‌قدر گشاد نباشد که به اجاق یا هر چیزی بگیرد و باعث ایجاد سوختگی کودک شود اما این قانون برای کودکان ۹ ماهه و کمتر وجود ندارد، زیرا آنها قبل از یادگیری غلت خوردن و راه رفتن، احتمال کمتری برای تماس با آتش دارند.

لباس نوزاد 2022

alt
انواع مدل لباس نوزادی
alt
انواع مدل لباس نوزادی پسرانه
alt
انواع مدل لباس نوزادی دخترانه
alt
مدل لباس نوزاد پسرانه جدید
alt
انواع مدل لباس بچه گانه
alt
انواع مدل لباس بچه گانه دخترانه
alt
مدل لباس جدید بچه گانه دختر
alt
مدل لباس جدید بچه گانه
alt
انواع مدل لباس بچه گانه دخترانه شیک
alt
مدل لباس جدید نوزاد دخترانه
alt
انواع مدل لباس کودک دخترانه
alt
مدل لباس جدید نوزاد دختر
alt
انواع مدل لباس کودک دخترانه
alt
مدل لباس بچه جدید دخترانه
alt
انواع مدل لباس بافتنی نوزاد پسرانه
alt
مدل لباس نوزادی
alt
مدل لباس نوزادی پسرانه

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

alt

altalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

نظرات شما:
  • فاطمه يكشنبه, 10 دی 1402

    عالی

    پاسخ مدیر:

    خیلی ممنون از همراهی شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها