بنر
بنر
بنر
بنر
مانتو حریر به دلیل جنسی لطیف و نرمی که دارد. همواره بیشترین طرفداران را در فصل تابستان و پاییز به خود اختصاص می دهد و جزو مدل های مانتو تابستانی و مانتو پاییزه می باشند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای مدل مانتو حریر جلب می نماییم. 

مدل مانتو حریر با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مانتو حریر " مانتو حریر گلدار اول به صورت مانتو روبی به استایل خیابانی راه پیدا کرد. مانتو روبی حریر با شلوار پارچه ای، شلوار لگ یا جین ست می شود و روی بلوز یا تاپ پوشیده می شود. اما تابستان امسال ترند ها تغییر کرده و از روبی کوتاه کمتر استفاده می شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مدل مانتو حریر فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مانتو حریر 1401

روسری یا شال ابریشم یا حریر نخ و شالی که در آن از ارگانزا و حریر به کار رفته باشد، با این مانتو ست می شود. اما این نوع شلوار و مدل کیف و کفش است که سبک استایل را مشخص می کند.
مانتو های حریر جزو بورس بازارهای مد هستند. به همین دلیل است که انواع و اقسام مدل مانتو هایی از جنس حریر و ویسکوز روز به روز بیشتر می شوند. تنوع این مانتو ها در دنیای مد رو به افزایش است.
از جمله مهمترین و بهترین انواع مانتو های حریری که امروزه هم متنوع و مد شده است. می توان به مانتو های مدل جلو باز، از عقب بلند و از جلو کوتاه، چند تیکه، مانتو هایی با طرح های آستین و یقه حریر و غیره اشاره کرد.مانتو های حریر زنانه نیز تنوع خاصی دارند. به طوریکه بیشتر مدل مانتو های زنانه از جنس ویسکوز و حریر سبک های زیادی دارند. بعضی مدل ها برگرفته از الگوها و سبک های هندی، عربی و فرهنگ های مختلف است.
امروزه طرح های مانتو های ترک حریر جزو بیشترین بورس بازارهای مد است. مانتو های طرح ترک طرفداران خاص خود را نیز دارند. به طوریکه انواع مدل های زنانه و دخترانه را در طرح های متنوع می توانید در این مانتو ها مشاهده کنید.

مدل مانتو حریر 2022

عکس مدل مانتو حریر تابستانی 

alt

انواع مدل مانتو حریر مشکی مجلسی

alt

عکس مدل مانتو حریر مشکی 

alt

انواع مدل مانتو حریر مشکی

alt

عکس مدل مانتو حریر کوتاه 

alt

انواع مدل مانتو حریر گلدار

alt

عکس مدل مانتو حریر مشکی بلند 

alt

انواع مدل مانتو حریر جدید

alt

عکس مدل مانتو حریر طرح دار 

alt

انواع مدل مانتو حریر جلو باز

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(26 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها