بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تزئین و طراحی غذا می‌تواند میزان ارزش ظرف غذا را به شدت بالا ببرد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین آش رشته جلب می نماییم. 

alt

تزیین آش رشته با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین آش رشته " تزیین آش رشته نذری ساده و شیک با ایده های جدید + آش رشته نیز به عنوان غذا پرطرفدار ما ایرانی ها، جدا از این قائده و داستان نیست. عوامل و تکنیک های بسیار زیادی در تزئین آش رشته وجود دارد که، با استفاده از هر کدام از این تکنیک ها، به تنهایی می‌توان علاوه بر کیفیت، طعم غذا را نیز از هر لحاظ بالا برد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین آش رشته فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین آش رشته 1401

پیاز داغ، سیر داغ، نعناع داغ، کشک و حبوبات پخته شده موادی هستند که، می توان از آن ها برای تزئین آش استفاده کرد. برای خوش رنگ شدن آش می توانید در روغنی که نعنا را در آن سرخ می کنید، کمی زردچوبه اضافه کنید. مقدار روغنی که نعناع را با آن سرخ میکنیم نباید کم باشد، چون این روغن به شفاف شدن آش کمک می کند. همچنین با مخلوط کردن کشک با زردچوبه سرخ شده در روغن، رنگ غذا و زعفران می توانید از تنوع رنگ بیشتری در تزئین آش بهره ببرید.
آش رشته یکی از محبوب ترین از انواع آش های ایرانی است. که در اکثر مجالس های مختلف پای ثابت سفره های ما است. با یادگیری هرکدام از این روش های تزئین آش رشته، می توانید برای انواع آش ها مانند : آش رشته، آش جو، آش ترخینه دوغ، آش گوجه، آش ترش، آش شله قلم کار، آش دوغ و آش ماست استفاده کرد.
حتماً قبل از تزئین کردن آش رشته، اجازه بدید آش داخل ظرف مخصوص سرو غذا کمی سرد بشه و بعد شروع به تزئین این غذا بکنید. در غیر این صورت یا تمام موادی که برای تزئین آش رشته روی اون ریختید به پایین آش غوطه ور میشن و یا با یک تکان کوچیک کل طراحی آش به هم میزیره.

تزیین آش رشته 2022

alt

تزیین آش رشته ساده

بنر

alt

تزیین آش رشته با کشک و پیاز داغ

alt

عکسهای تزیین آش رشته  

alt

تزیین آش رشته نذری

alt

تزیین آش رشته مجلسی

alt

عکس تزیین آش رشته پشت پا  

alt

تزیین آش رشته با ماسوره

alt

عکس تزیین آش رشته مجلسی 

alt

تزیین آش رشته با کشک

alt

تزیین آش رشته ساده و زیبا

alt

تزیین آش رشته با کشک زعفرانی 

alt

مدل تزیین آش رشته نذری

alt

عکس تزیین آش رشته نذری 

alt

مدل تزیین آش رشته

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها