بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از اصلی ترین تنقلات برای سفره شب یلدای ایرانیان پف فیل است و شما می توانید آن را به زیبایی دیزایین کنید و شبی به یاد ماندنی را برای اعضای خانواده و مهمان هایتان فراهم آورید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین پفیلا شب یلدا جلب می نماییم. 

alt

تزیین پفیلا شب یلدا با طرح های شیک و زیبا مد سال

" تزیین پفیلا شب یلدا " آموزش تزیین پفیلا برای شب یلدا به شکل آدم برفی برای تزئین کردن پفیلا روش های ساده و خلاقانه ای وجود دارد که انتخاب هر یک از این روش ها به میزان مهارت شما بستگی دارد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین پفیلا شب یلدا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین پفیلا شب یلدا 1401

یکی از اصلی ترین تنقلات برای سفره شب یلدای ایرانیان پف فیل است و شما می توانید آن را به زیبایی دیزایین کنید و شبی به یاد ماندنی را برای اعضای خانواده و مهمان هایتان فراهم آورید. ذرت بوداده یا پاپ کورن جزو خوردنی های سالم بوده و منبع طبیعی ترکیبات فنولیک، آنتی اکسیدان ها، فیبرها و مواد معدنی است که اثرات مثبتی روی بدن دارند. علل استفاده از ذرت بو داده عبارتند از:غنی از آنتی اکسیدان ها می باشند و به متابولیسم و انرژی بدن کمک می کند.

رای تزیین  پف فیل به شکل آدم برفی ابتدا گوشه پایینی پلاستیک را ببندید تا گرد شود سپس  پف فیل را درون پلاستیک بریزید تا بدن آدم برفی به شکل دلخواه شما در آید. برای سر آدم برفی نیز می توانید به همین صورت عمل کنید و با کمک چسب حرارتی سر آدم برفی را بچسبانید سپس کلاه و چشم و بینی و دست های آدم برفی را به بدنش بچسبانید.
همچنین می توانید پاپ کورن را درون ظرف های تک نفره یا لیوان بریزید سپس روی لیوان ها را به کمک وسایل تزیینی مختلف به زیبایی دیزایین کنید. دیزایین کردن پف فیل به شکل درخت یا دسته گل یکی دیگر از انواع روش های جالب و ساده است و شما می توانید با صرف زمان و هزینه اندک پف فیل را به کمک این روش ها دیزایین کنید.

تزیین پفیلا شب یلدا 2022

alt

بنر

تزیین پفیلا شب یلدا به شکل آدم برفی 

alt

تزیین پفیلا آدم برفی

alt

تزیین پفیلا آدم برفی برای شب یلدا

alt

تزیین پفیلا مثل ادم برفی 

alt

تزیین پفیلا شب یلدا عروس 

alt

تزیین پفیلا با آدم برفی

alt

تزیین پفیلا شب یلدا عروس 

alt

تزیین پفیلا شب یلدا 

alt

تزیین پفیلا شب یلدا برای عروس

alt

تزیین پفیلا شب یلدا ساده

alt

تزیین پفیلا شب یلدا برای مدرسه   

alt

تزیین پفیلا شب یلدا ادم برفی

alt

عکس تزیین پفیلا برای شب یلدا 

alt

تزیین پفیلا شب یلدا به شکل گل

alt

تزیین پفیلا شب یلدا به شکل آدم برفی

alt

مدل تزیین پفیلا برای شب یلدا 

alt

تزیین پفیلا شب یلدا تک نفر

alt

مدل تزیین پفیلای شب یلدا 

alt

عکس تزیین پفیلا شب یلدا

alt

altaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها