بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
با شروع فصل پاییز و زمستان والدین به فکر تهیه ژاکت های بافتنی برای کودک خود می افتند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای عکس ژاکت پسرانه جلب می نماییم. 

alt

عکس ژاکت پسرانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" عکس ژاکت پسرانه " مدل ژاکت بافتنی بچگانه در انواع طرح های ساده و فانتزی موجود است بنابراین بهتر است شما این مدل لباس ها را با توجه به ویژگی های ظاهری فرزند خود انتخاب کنید تا فرزندتان شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل عکس ژاکت پسرانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

عکس ژاکت پسرانه 1401

در بافت ژاکت نوزاد در صورتی که می خواهید یقه لباس گودتر باشد باید از دومین رج، ۲ دانه-۲ دانه آخر هر رج رفت و رج برگشت را نبافید یعنی در میل نگه داشته شود. این عمل را برای ژاکت نوزاد ۳ مرتبه تکرار نمایید و سپس تعداد بافت ۲ قسمت جلو لباس را تا انتهای رج ادامه دهید، یعنی نباید از این قسمت کار به بعد نباید دانه ای را نگه دارید و در زمان بافتن همه دانه ها تا انتهای رج از در فاصله میان ۲دانه-۲ دانه، یک دانه اضافی بگیرید و برای ایجاد نشدن فاصله آن را با دانه بعد کور نمایید. اکنون یقه لباس حالت گودی خواهد داشت و از رج بعدی می توانید برای سجاف به میزان دلخواه از هر دو طرف، دانه بندازید و این دانه های اضافی را رکن ببافید، بعد جا دکمه را ایجاد کنید.

عکس ژاکت پسرانه 2022

alt

مدل ژاکت زیبای پسرانه طرح زرافه فانتزی و جالب و شیک

alt

مدل ژاکت پسرانه جدید برای عید با ترکیب رنگ جالب و خاص

alt

مدل ژاکت زیبا پسرانه سبز رنگ 

alt

مدل ژاکت پسرانه شیک 

alt

مدل ژاکت پسرانه شیک 1400 

alt

مدل ژاکت پسرانه شیک و جدید

alt

مدل کت پسرانه شیک

alt

مدل ژاکت پسرانه جدید سال 1401 

alt

مدل ژاکت پسرانه شیک یک ساله

alt

مدل ژاکت پسرانه شیک مجلسی 

alt

مدل ژاکت پسرانه جدید 1401 

alt

مدل ژاکت پسرانه شیک 

alt

مدل ژاکت پسرانه جدید سال  

alt

مدل ژاکت پسرانه شیک بچه گانه

alt

عکس ژاکت پسرانه بافتنی

alt

مدل کت پسرانه جدید 

alt

عکس ژاکت پسرانه بچه گانه

alt

عکس ژاکت پسرانه کودکانه

alt

عکس ژاکت پسرانه

alt

عکس ژاکت پسرانه بافتنی   

alt

عکس ژاکت پسرانه جدید  

alt

عکس ژاکت پسرانه شیک

alt

مدل ژاکت پسرانه جدید

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 3.5 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: