بنر
بنر
بنر
بنر
امروزه شومیزها کاربردهای متفاوتی دارند. از شومیز در مجالس، میهمانی‌ها، مکان‌های رسمی یا حتی موقع خواب استفاده می‌شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای شومیز عید جلب می نماییم. 

alt

شومیز عید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" شومیز عید " می‌توانید یک تاپ ساده یا طرح‌دار از زیر بپوشید و شومیز را به صورت دکمه باز از رو بپوشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل شومیز عید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. سراغ شومیزهایی نروید که در آن‌ها از پارچه‌های سنگین استفاده شده است مگر اینکه قصد دارید در زمستان از آن‌ها استفاده کنید.

شومیز عید 1401

این لباس که طرفداران بسیاری را هم همراه خود کرده است در انواع حریر ،نخی،طرحدار،راحتی و مجلسی و همچنین بلند و کوتاه با توجه به مکان پوشش آن تولید میشود. و تنوع در طرح باعث میشد که هر خانمی با هر سلیقه ای مجاب به خرید این شومیز ها شود. شومیز با تونیک چند تفاوت دارد. اولین تفاوت در بلندی آن‌هاست. تونیک از شومیز بلندتر (تا زیر باسن) است و بهتر است با شلوار ست شود اما شومیز کوتاه است و معمولا با دامن کوتاه ست می‌شود.

 

شومیز رسمی مدلیست که بیشتر در ابتدای ورود به صنعت مد استفاده میشد. نظیر شومیزهایی که در دهه شصت پوشیده میشد و دارای اپل بود.

بنر

شومیز پشت باز ر ا نمیتوان به عنوان یک لباس در اینطور مناسبت ها پوشید. بیشترین استفاده این نوع شومیز برای مجالس و عروسی هایی که تنها خانم ها حضور دارند است. که میتوانآن را از بهترین های صنعت مد نام برد. چراکه ست آن با انواع دامن و شاوار ست کرد.

مدل اسپرت از مناسب ترین مدل شومیز برای عید نوروز است. این مدل اکثرا  به صورت ساده دوخته میشوند .پارچه آنها از پارچه های نخی ساده یا چهارخانه است.معمولا این مدل دارای دکمه است.

شومیز لی این شومیز را میتوان با انواع مانتو های جلو باز ست کرد. و همچنین آنها را برای مجالس و مهمانی ها پوشید. در واقع این مدل را هم میتوان ازز مدل های همه جا پوش نام برد. همچنین آنها زیر مجموعه شومیز های اسپرت هم به حساب می آیند.

جلو بسته هم از شومیز هاییست که میتوان در هر مناسبت پوشید. و از زیبایی های آن لذت برد.این مدل هممیتواند به صورت دکمه ای باشد و هم بدون دکمه.بیشتر آنها میتواند در قسمت هایی نظیر آستین یا یقه دارای طرحی متفاوت باشند.

شومیزهای حریر به دلیل زیبایی که دارند میتوانند کارایی بالایی در مهمانی ها داشته باشند. اما نمیتوانند به عنوان لباس نوروزی از آنها نام برد. دلیلش هم راحتی آنهاست. این شومیز ها از پارچه های حریر متنوعی دوخته میشوند.و رنگ های پاستیلی و روشن در آنها کارایی بالایی دارند.و همین موضوع سبب میشود که بتوان آنها را هم با شلوار های جین پوشید و هم شلوار مازراتی متناسب با رنگ شومیز. میتوانید از طیف رنگی نزدیک به شومیزتان برای ست کردن استفاده کنید.

شومیز عید 2022

alt

انواع شومیز جدید زیبا عید ۱۴۰۱

alt

عکس انواع شومیز زنانه 

انواع شومیز جدید دخترانه عید ۱۴۰۱

alt

انواع شومیز جدید در اینستا عید ۱۴۰۱ 

انواع شومیز جدید زیبا عید ۱۴۰۱

alt

عکس مدل شومیز زنانه عید ۱۴۰۱ 

انواع شومیز جدید زنانه عید ۱۴۰۱

alt

انواع مدل شومیز جدید عید ۱۴۰۱

عکسهای شومیز زنانه عید ۱۴۰۱ 

alt

انواع بلوز شومیز جدید عید ۱۴۰۱

alt

انواع مدلهای شومیز جدی

alt

عکس شومیز زنانه حریر عید ۱۴۰۱ 

alt

مدلهای جدید شومیز زنانه عید ۱۴۰۱

عکس شومیز زنانه نخی عید ۱۴۰۱ 

alt

مدلهای جدید شومیز گلدار عید ۱۴۰۱

alt

عکس شومیز زنانه برای افراد چاق عید ۱۴۰۱ 

alt

مدلهای جدید شومیز و دامن عید ۱۴۰۱

alt

مدلهای جدید شومیز بلند عید ۱۴۰۱ 

alt

مدلهای جدید شومیز بلند زنانه عید ۱۴۰۱

alt

عکس شومیز زنانه شیک عید ۱۴۰۱ 

alt

مدلهای جدید شومیز حریر عید ۱۴۰۱

alt

عکس شومیز زنانه بلند عید ۱۴۰۱ 

alt

مدلهای جدید شومیز مجلسی عید ۱۴۰۱

alt

عکسهای شومیز جدید  

مدلهای جدید شومیز و شلوار

alt

altaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(34 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها