بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن 1401 جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن 1401 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل ناخن 1401 " مدل ناخن کوتاه + مدل ناخن برای عید 1401 + مدل ناخن جدید 1401 + مدل ناخن شیک + مدل ناخن دخترانه + مدل ناخن ۲۰۲۲ همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن 1401 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. داشتن خلاقیت و مهارت می‌تواند در طراحی ناخن‌هایی منحصر ‌به فرد به شما کمک کند. اگر شما خودتان مهارت کافی را دارید؛ می‌توانید خودتان با چند طرح ناخن ساده ناخن‌هایتان را زیبا کنید. در غیر این صورت با مراجعه به سالن‌های زیبایی و ناخن‌کاران حرفه‌ای می‌توانید ناخن‌های خود را برای مراسم‌های مختلف طراحی کنید.

مدل ناخن 1401

برای بالا رفتن دوام لاک به آن ژل اکرلیک اضافه می شود که یکی از مواد طراحی ناخن است و به این دسته از لاک ها، لاک ژل گفته می شود که در دو مدل تک مرحله ای و سه مرحله ای در بازار موجود می باشد. لاک ژل ها دارای دوام بالایی هستند و برای خشک شدن نیاز به استفاده از دستگاه UV-LED دارند و در معرض هوا خشک نمی شوند. لاک ژل ها به دلیل وجود ژل اکرلیک غلظت بالاتری دارند و با ایجاد یک لایه محافظ مقاومت ناخن را بالا می برند و بر روی ناخن طبیعی و کاشت ناخن قابل استفاده هستند.

مدل ناخن 1401

alt

مدل ناخن ۲۰۲۲ دخترانه 

alt

مدل ناخن ۲۰۲۲ 

alt

مدل ناخن دخترانه  

alt

مدل ناخن شیک  

alt

مدل ناخن جدید 1401  

alt

مدل ناخن برای عید 1401  

alt

مدل ناخن کوتاه  

alt

مدل ناخن بهاری  

alt

مدل ناخن 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها