بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طرح ناخن مشکی جلب می نماییم. 

alt

طرح ناخن مشکی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" طرح ناخن مشکی " طرح ناخن مشکی قرمز + طرح ناخن مشکی طلایی + طرح ناخن مشکی ساده + طرح ناخن فرنچ مشکی + طرح ناخن مشکی نقره ای  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طرح ناخن مشکی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. خانم‌ها باید بدانند که هرچقدر قلم لاک به مواد آغشته باشد و بر روی ناخن کشیده شود رنگ لاک را تیره‌تر نشان می‌دهد. ممکن است حتی از شدت میزان لایه‌های مایع لاک، مواد از روی ناخن شما سرازیر شود و پس بدهد.

طرح ناخن مشکی 1401

رنگ پوست گندمی در سفید خالص بسیار زیبا به نظر می رسد. همچنین، کنتراست بیشتر می تواند جلوه و جذابیت بیشتری به این رنگ پوست ببخشد. به همین دلیل، برای انتخاب رنگ لاک می توانید به سراغ رنگ هایی بروید که تضاد بیشتری با این رنگ پوست داشته باشند. بهترین رنگ لاک برای پوست گندمی که می توانید انتخاب کنید، رنگ قرمز با ته رنگ نارنجی است. به طور کلی، قرمز و پوست گندمی هماهنگی بی نظیری با یکدیگر دارند و به زیبایی در کنار هم قرار می گیرند. بعلاوه، از رنگ های سرد مانند آبی کبالت نیز می توانید برای این رنگ پوست استفاده کنید.

اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک مانکور کار ناخن حرفه ای هستید، بازدید از  لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

طرح ناخن مشکی 2022

alt

طرح ناخن مشکی اکلیلی 

alt

طرح ناخن مشکی نقره ای  

alt

طرح ناخن فرنچ مشکی  

alt

طرح ناخن مشکی ساده  

alt

طرح ناخن مشکی طلایی  

alt

طرح ناخن مشکی قرمز  

alt

طرح ناخن مشکی دخترانه  

alt

 طرح ناخن مشکی خفن  

alt

طرح ناخن مشکی  

alt

عکس طراحی ناخن مشکی 

alt

طرح ناخن مشکی بنفش 

alt

عکس طراحی ناخن مشکی طلایی

alt

طرح ناخن مشکی نقره ای

alt

طرح ناخن مشکی مات 

alt

عکس طراحی ناخن مشکی مات

alt

طرح ناخن مشکی قرمز 

alt

عکس طراحی ناخن سیاه و سفید

alt

طرح ناخن مشکی دخترانه 

alt

عکس طرح ناخن سفید مشکی

alt

عکس طرح ناخن قرمز مشکی

alt

طرح ناخن مشکی طلایی   

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

altalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: