بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای طرح ناخن شیک و باکلاس جلب می نماییم. 

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس با طرح های شیک و زیبا مد سال

" طرح ناخن شیک و باکلاس " طرح ناخن شیک و باکلاس قرمز + طرح ناخن شیک و باکلاس کوتاه + طرح ناخن شیک و باکلاس صورتی + لاکچری طرح ناخن شیک و باکلاس
2022 + طرح ناخن شیک و باکلاس + قبل از طراحی و دیزاین ناخن، بهتر است در راستای هدف زیبا سازی ناخن ها، اقداماتی را انجام دهیم. مطمئن باشید که هر چقدر هم دیزاین ناخن به صورت حرفه ای انجام شود اما ناخن ها از سلامت و زیبایی طبیعی برخوردار نباشند، قطعا جلوه کار نمایان نخواهد شد.

همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طرح ناخن شیک و باکلاس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

طرح ناخن شیک و باکلاس 1401

یکی از مواد طراحی ناخن کروم است. کروم ناخن به صورت پودر در رنگ های مختلف در بازار عرضه می شود. این پودر ها به خاطر ظاهر براق و آینه ای که به ناخن می دهند طرافداران زیادی دارند و در دو شکل آیینه ای و هولوگرام و در رنگ های مختلف تولید می شوند. هنگام خرید پودر کروم دقت کنید که کروم خریداری شده کیفیت بالایی داشته باشد، در غیر اینصورت کارایی و زیبایی نخواهد داشت.
نگین ها سنگ های درخشانی هستند که در طراحی ناخن به کار گرفته می شوند و در ابعاد،شکل و رنگ های مختلف تولید می شوند. محبوب ترین نگین در طراحی ناخن سنگ های سواروسکی می باشد که درخشندگی و زیبایی بی نظیری دارند. برای چسباندن نگین بر روی ناخن می توانید از چسب ناخن و یا تاپ کات ژل استفاده کنید.

اگر برای طراحی ناخن، به دنبال یک مانکور کار ناخن حرفه ای هستید، بازدید از  لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

طرح ناخن شیک و باکلاس 2022

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس پاییزی 

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس 2022 

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس تابستانی 

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس قرمز   

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس کوتاه  

alt

طرح ناخن شیک و باکلاس صورتی   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها