بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تقریباً همه ما با اصول کلی لباس پوشیدن آشنا هستیم. این واقعیت که اندازه کامل ، رنگ ثابت و راه راه عمودی باعث می شود قد بلندتر و لاغرتر به نظر برسیم. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱ جلب می نماییم. 

alt

مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱ با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱ " مانتو لاکچری ۱۴۰۱ + مدل مانتو شیک و باکلاس + مانتو لاکچری دخترانه + مانتو مجلسی + مدل مانتو ابروبادی + مدل مانتو جدید + مانتو ۱۴۰۱ همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱ فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. رنگها تأثیرات روانی مثبت و منفی بر ما و اطرافیان ما دارند. رنگها شامل رنگهای اصلی مانند قرمز ، زرد و آبی ، رنگهای ثانویه مانند سبز ، نارنجی و بنفش و رنگهای ترکیبی است که از ترکیب رنگهای اصلی و فرعی حاصل می شود.

مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱

رنگهای خنثی که امسال بسیار مرسوم شده اند ، رنگهایی هستند که سفید زیادی دارند و تمایلی به رنگهای اصلی و فرعی ندارند. مانند رنگهای طبیعی و خاکی ، خاکستری ، کرم ، سفید و مشکی که رنگ های خاموش و ساده ای هستند و در بسیاری از سبک های گاه به گاه دیده می شوند. علاوه بر انتخاب مانتو  شال و روسری برای تکمیل استایل خود  باید به دنبال شلوار مناسب نیز باشید. مانتوهای ذکر شده در بالا بهتر است با شلوار مناسب ست شوند تا استایلی زیبا داشته باشید.

مثلا برای فرم اداری و رسمی که می خواهید برای محل کارتان از آن استفاده کنید بدون شک ست مانتو اداری با شلوارهای گشاد دامنی نمی تواند ست چندان زیبایی باشد. هنگامی که تصمیم گرفتید کدام شال و روسری را با مانتو خود انتخاب کنید  نوبت به تکمیل یک اکسسوری مهم دیگر به استایل شما می رسد و آن خرید یک کیف زنانه مناسب است. کیف های زنانه زیادی در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار وجود دارد که می توانید با توجه به نوع کارکرد آنها ، گزینه مناسبی را انتخاب کرده و خرید کنید تا استایل خود را تکمیل کنید.

بنر

مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱

alt

مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱ 

alt

مدل مانتو لاکچری کوتاه   

مانتو لاکچری ۱۴۰۱ 

alt

مدل مانتو شیک و باکلاس  

alt

مانتو لاکچری دخترانه 

alt

مانتو مجلسی 

alt

مدل مانتو ابروبادی 

alt

مدل مانتو جدید 

alt

مانتو ۱۴۰۱      

alt

مانتوهای لاکچری ۱۴۰۱

alt

عکس مانتوهای لاکچری  

alt

مانتوهای لاکچری بازیگران

alt

عکس مانتو لاکچری اینستا 

alt

عکس مانتو لاکچری کوتاه 

alt

مانتوهای لاکچری مزونی

alt

عکس مانتو لاکچری  

alt

مانتوهای 2022 لاکچری 

alt

عکس مانتو لاکچری در اینستا 

alt

مانتوهای لاکچری اینستا

alt

عکس مانتو لاکچری 

alt

عکس مانتو لاکچری جدید 

alt

مانتوهای لاکچری جدید

alt

عکس مانتو لاکچری در اینستاگرام 

مانتوهای لاکچری,مانتوهای لاکچری 2022 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(14 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها