بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو شب جلب می نماییم. 

alt

مدل مانتو شب با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مانتو شب " مدل مانتو شیک و باکلاس ساده | مدل مانتو ۱۴۰۱ | مدل مانتو جدید بلند | مدل مانتو سال 2022 | مدل مانتو جدید دخترانه | مدل مانتو ترکیبی جدید | مدل مانتو جدید ۱۴۰۱ | مدل مانتو 2021 اینستاگرام  رنگها تأثیرات روانی مثبت و منفی بر ما و اطرافیان ما دارند. رنگها شامل رنگهای اصلی مانند قرمز ، زرد و آبی ، رنگهای ثانویه مانند سبز ، نارنجی و بنفش و رنگهای ترکیبی است که از ترکیب رنگهای اصلی و فرعی حاصل می شود. اساساً رنگهای گرم مانند نارنجی ، قرمز و قهوه ای رنگهای پرانرژی هستند و رنگهای سرد مانند سبز و آبی باعث آرامش و خنکی می شوند.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو شب فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل مانتو شب 1401

شناختن نوع بدن به شما کمک می کند تا بهترین مدل مانتوی کوتاه را انتخاب کنید. اگر مانتویی متناسب با اندام و هیکل خود انتخاب کنید، بسیاری از عیب های اندام را به خوبی می پوشانید. مانتوهای کوتاه مخصوصا برای خانم های ریز نقش و خانم هایی که اندامی سیب شکل و مستطیلی دارند، کمی مناسب نیست و اگر پایین تنه ای چاق داشته باشید، باید سعی کنید مانتویی که قسمت پایین آن گشاد است را خریداری کنید. مانتوهای کوتاه برای خانم های قد بلند بیشتر توصیه می شود که استایل آنها را زیباتر نشان می دهد.
بهتر است این افراد مانتوهای خیلی بلندی که تا روی پا هستند را استفاده نکنند، پوشش مانتوهای خیلی بلند موجب می شود که کوتاه تر دیده شوند. اما مانتوها و بارانی های کوتاه که تا زیر خط باسن را می پوشاند، باعث می شود قد شما بلندتر به نظر برسد و دقت داشته باشید که دامن مانتوی شما تا روی زانو باشد تا به بلندتر دیده شدن شما کمک کند.

همچنین اگر برای خرید مانتو، به دنبال یک مزون هستید، بازدید از لیست مزون مانتوعقد محضری سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل مانتو شب 2022

alt

مدل مانتو 2021 اینستاگرام 

بنر

alt

مدل مانتو جدید ۱۴۰۱  

alt

مدل مانتو ترکیبی جدید  

alt

مدل مانتو جدید دخترانه  

alt

مدل مانتو سال 2022 

alt

مدل مانتو جدید بلند 

alt

مدل مانتو ۱۴۰۱ 

مدل مانتو شیک و باکلاس ساده  

alt

مدل مانتو شب 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(27 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها