بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ناخن بنفش جلب می نماییم. 

alt

ناخن بنفش با طرح های شیک و زیبا مد سال

" ناخن بنفش "  ناخن بنفش اکلیلی | طرح ناخن بنفش | ناخن بنفش مات | ناخن بنفش یاسی | عکس ناخن بنفش | طرح ناخن بنفش و سفید | ناخن بنفش پاستیلی | طرح ناخن بنفش تیره تمام کارهایی که شما برای زیبایی بیشتر و آراستگی خودتان انجام می‌دهید آرایش شما محسوب می‌شود و به همین ترتیب کاشت ناخن هم آرایشی مختص به دست و ناخن‌های شما است. همانطوری که مانیکور یکی از روش‌های آرایش ناخن شماست، کاشت موادی مصنوعی روی ناخن‌هایتان به منظور زیباتر به نظر رسیدن و افزایش میزان استحکام ناخن‌هایتان نیز آرایش ناخن شما محسوب می‌شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن بنفش فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ناخن بنفش 1401

کاشت ناخن قالبی به افرادی که ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند اصلاً توصیه نمی شود. به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشند در غیر این صورت کاشت ناخن به شکل مرتبی انجام نخواهد شد.
کاشت ناخن پودری زمان بر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان بر احتیاج به سوهان کشی دارد، کاشت ناخن پودری برای کسانی که وقت حوصله کافی ندارند توصیه نمی شود.
در بعضی مواقع کاشت ناخن ژله ای برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند هم پیشنهاد می شود زیرا به دلیل بد مزگی مواد و کنده نشدنش این عادت از سر آن ها می افتد. چسب ناخن حساسیت زا نیست اما ممکن است برخی به مواد کاشت ناخن حساسیت داشته باشند که در آن صورت پوست آن ها دچار اگزما می شود و باید هر چه سریع تر کاشت ناخن را بردارند.

همچنین اگر برای مانیکور ناخن، به دنبال یک سالن زیبایی معتبر هستید، بازدید از لیست خدمات ناخن شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

ناخن بنفش 2022

alt

طرح ناخن بنفش تیره 

alt

ناخن بنفش پاستیلی 

alt

طرح ناخن بنفش و سفید  

alt

عکس ناخن بنفش  

alt

ناخن بنفش یاسی  

alt

ناخن بنفش مات 

alt

طرح ناخن بنفش  

alt

ناخن بنفش اکلیلی  

alt

ناخن بنفش 1401  

alt

عکس ناخن بنفش بلند

alt

ناخن بنفش مشکی  

alt

عکس ناخن بنفش یاسی

alt

ناخن بنفش دخترانه 

alt

عکس ناخن بنفش و سفید

alt

ناخن بنفش کمرنگ 

alt

عکس ناخن بنفش اکلیلی

alt

عکس ناخن بنفش کم رنگ  

alt

ناخن بنفش و سفید 

alt

عکس ناخن بنفش مات

alt

altaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها