بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای داشتن یک لباس مجلسی جذاب و زیبا بهتر است که طرح و رنگ پارچه لباس را به نسبت رنگ پوست و همینطور سایز خود تهیه کنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای لباس هندی مجلسی جلب می نماییم. 

لباس هندی مجلسی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" لباس هندی مجلسی " لباس هندی ساده | انواع لباس هندی مجلسی | لباس هندی جدید 2022 | قیمت لباس هندی مجلسی | لباس هندی جدید | لباس هندی مجلسی دخترانه | لباس هندی ساری دخترانه | لباس ساری هندی عروس قبل از هر چیزی، باید بدانیم که پوشاک هندی به چند چیز وابسته است. کشور هند، سرزمینی است که به تنوع فرهنگی، جغرافیایی، دینی و نژادی معروف است. این قضیه تاثیر زیادی بر پوشاک این کشور گذاشته است. مناطق مختلف این کشور، پوشاک متفاوتی دارد و هرکدام از آن‌ها بسیار خاص هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس هندی مجلسی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

لباس هندی مجلسی 1401

هندی‌ها همچنین از معدود تمدن‌هایی هستند که برای هر رسم و رسومی، یک لباس خاص دارند. مراسم عروسی، عزا، میهمانی‌های رسمی، مراسم مذهبی و رقص‌های متفاوت. هر کدام از این مراسم، لباس‌های خاص خود را دارند. این نشان دهنده اهمیت بسیار زیاد هندی‌‎ها به پوشاک و زیبایی و جایگاه آن است که در فرهنگ هندی هم بسیار مهم است.
قدیمی‌ترین ساری از سه تکه تشکیل می‌شد:
آنتاریا (یک پارچه‌ی بلند که مانند لنگ به دور کمر پیچیده، اضافی آن تاب خورده و از لای پا به دور کمر فیکس می‌شد. چیزی بین دامن و شلوار.)
اوتاریا (یک پارچه‌ی بلند شبیه به شال که برای پوشاندن بالاتنه استفاده می‌شد. این قطعه به دور بالاتنه پیچیده و بر روی یک شانه قرار می‌گرفت.)
استاناپاتا (تکه‌ای پارچه که به دور بالاتنه برای پوشاندن سینه‌ها بود.) جالب است که بدانید، در زبان سانسکریت (زبان باستانی هندی) این لباس (ساری باستانی) پٌشاک نام داشت که همان پوشاک فارسی است.

همچنین اگر برای لباس مجلسی، به دنبال یک مزون هستید، بازدید از لیست لباس شب برای مجالس عقد و عروسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

لباس هندی مجلسی 2022

alt

لباس ساری هندی عروس 

لباس هندی ساری دخترانه  

alt

لباس هندی مجلسی دخترانه  

alt

لباس هندی جدید  

alt

قیمت لباس هندی مجلسی  

alt

لباس هندی جدید 2022  

alt

انواع لباس هندی مجلسی  

alt

لباس هندی ساده  

alt

لباس هندی مجلسی 1401  

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(151 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

نظرات شما:
  • سمیرا چهارشنبه, 01 تیر 1401

    خیلی عالی بودن

    پاسخ مدیر:

    ممنون از شما دوست عزیز.

  • لاله چهارشنبه, 01 تیر 1401

    بسیار عالی و زیباست حیاطش پنجه طلاست


عناوین جذاب امروز