بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ مش و به طور کلی مش را عمل روشن نمودن لایه هائی از موی سر می گویند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل رنگ و مش جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل رنگ و مش جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل رنگ و مش جدید " رنگ و مش پر | مدل رنگ و مش جدید 1401  | رنگ و مش سوزنی جدید | رنگ و مش روشن | رنگ و مش جدید 2022 | رنگ و مش تیره | رنگ مش تیره جدید | رنگ و لایت جدید 1401  در صورتی که می خواهید حجم موهایتان را بیشتر نشان دهید این روش کمک شایانی به شما خواهد کرد، در کل در صورتی که بارها موهایتان را تنها با یک رنگ مو رنگ کرده اید پیشنهاد می شود هایلایت مو را هم تجربه کنید، این مدل بسیار شیک و جذاب است و زیبایی شما را در مجالس چند برابر خواهد کرد. روشن کردن بخشی از مو باعث ایجاد بعد در موها می شود. این کار جذابیت موها را دوچندان کرده و باعث زیباتر شدن آن می شود. اگر به دلایل مختلف دوست ندارید تمام موهایتان را رنگ کنید، با این روش می توانید تغییر دلپذیری در چهره و استایل خود ایجاد کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل رنگ و مش جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل رنگ و مش جدید 1401

اگر موهای طبیعی شما قهوه‌ای تیره باشد و بخواهید که ظاهر خود را لطیف‌تر نشان دهید، ترکیبی از قهوه‌ای روشن و کاراملی را به صورت بالیاژ روی موهای خود هایلایت بالیاژ کنید. ترکیب به دست آمده خیلی زیبا، ملایم و دلنشین خواهد شد به طوری که نمیتوانید از آن بگذرید!
لولایت طبیعی با این مدل و رنگ مو، هایلایت‌های خیلی زیادی وجود دارند که نمی‌دانید از کجا شروع شده و به کجا ختم می‌شوند! اما نتیجه یکی از بهترین و زیباترین رنگ‌های مو است که تاکنون دیده‌اید. برای این‌که مدت زمان بیشتری آن‌را روی سر خود داشته باشید، از شامپوی مخصوص استفاده کنید.
بعضی از بهترین ایده‌های هایلایتی برای موهای قهوه‌ای روشن، رسیدن به رنگی طبیعی است. بر اساس این نظریه از هایلایتی استفاده کنید که خلق دوباره‌ی رنگ موی روشن کودکان بعد از بازی در یک بعدازظهر آفتابی در خارج از خانه باشد! با الهام از این موضوع، می‌توانید رنگی جوانانه انتخاب کنید!

مدل رنگ و مش جدید 2022

alt

رنگ و لایت جدید 1401  

alt

رنگ مش تیره جدید 

alt

 رنگ و مش تیره  

alt

رنگ و مش جدید 2022 

alt

رنگ و مش روشن  

alt

رنگ و مش سوزنی جدید  

مدل رنگ و مش جدید 1401   

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: