بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کوتاه کردن موها و تغییر در مدل آن‌ها از مهم‌ترین گزینه‌ها برای خلاص شدن از یک استایل تکراری و خسته‌ کننده می‌باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل کوتاهی مو جلب می نماییم. 

مدل کوتاهی مو با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل کوتاهی مو " مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار | زیباترین مدل کوتاهی مو | مدل کوتاهی مو دخترانه | مدل کوتاهی مو دخترانه بلند | مدل کوتاهی مو تا سرشانه | مدل موی کوتاه برای صورت گرد | مدل کوتاهی مو زنانه تا روی شانه | مدل کوتاهی مو مردانه برای زنان فکر می‌کنید موی کوتاه رسمی نیست و چه لباس مجلسی با موی کوتاه بپوشیم؟ می‌دانید که موهای کوتاه را در زمان کم نمی‌توان تغییر داد؛ اما خوشبختانه موی کوتاه در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار شده است و جزء ترندهای شیک محسوب می‌شود. بارها روی فرش قرمز مراسم مختلف، ستارگان هالیوودی را با موهای کوتاه دیده‌اید و هیچوقت به نظرتان نرسیده است که موی کوتاه با لباس مجلسی ترکیب خوبی از آب در نمی‌آید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کوتاهی مو فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل کوتاهی مو 1401

یقه دکلته، یقه‌ای است که در آن بندی وجود ندارد و کاملا آزاد است و بلندی آن تا بالای سینه می‌رسد. لباس دکلته به دلیل یقه ای که دارد و نوع فرم برش‌هایی که در آن به چشم می‌خورد بیشتر روی بالا تنه تمرکز دارد و نگاه‌ها را به آن سمت خیره می‌کند و اگر شما در بالا تنه‌تان نقطه قوتی داشته باشید، ممکن است با پوشیدن دکلته آن را بیشتر به نمایش بگذارید. از آنجایی که این نوع یقه آزادترین نوع یقه در لباس‌های زنانه است، تقریبا محدویتی هم از نظر فرم و مدل مو برای آن وجود ندارد. 

همچنین اگر برای آرایشمو و میکاپ صورت، به دنبال یک سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست آرایشگاه ها و مراکز زیبایی عروسی و مجالس شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل کوتاهی مو 2022

مدل کوتاهی مو مردانه برای زنان 

alt

مدل کوتاهی مو زنانه تا روی شانه  

alt

مدل موی کوتاه برای صورت گرد  

مدل کوتاهی مو تا سرشانه  

مدل کوتاهی مو دخترانه بلند  

مدل کوتاهی مو دخترانه  

alt

زیباترین مدل کوتاهی مو  

alt

مدل کوتاهی مو برای موهای حالت دار  

مدل کوتاهی مو 1401  

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(28 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: