بنر
بنر
بنر
بنر
دامن‌های پلیسه را می‌توانید به‌راحتی با مانتو ست کنید و برای بیرون از منزل بپوشید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو دامنی جدید جلب می نماییم. 

alt

مدل مانتو دامنی جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مانتو دامنی جدید " مدل مانتو دامنی چین دار | مانتو دامنی کوتاه دخترانه | مدل مانتو دامن کلوش جدید | خرید مانتو دامنی | مدل مانتو دامنی بلند | مدل مانتو دامن تابستانی | مدل مانتو دامنی حریر | مدل مانتو دامنی کلوش همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو دامنی جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.
اگر دامن پلیسه شما طرح‌دار است بهتر است بلوز یا شومیز شما کاملا ساده باشد. نکته‌ای که برای پوشیدن مانتو و این مدل دامن مهم است این است که مانتو شما وقتی می‌خواهید با دامن مخصوصا دامن پلیسه بپوشید، خیلی گشاد و پف دار نباشد. بهتر است مانتو جمع‌وجورتر باشد اما مانتو تنگ منظور ما نیست، هیچ‌گاه دامن پلیسه را با مانتو یا شال پلیسه نپوشید.

مدل مانتو دامنی جدید 1401

دامن‌های چهارخانه که معمولا با جنس پشمی در بازار موجود هستند ماسب برای استایل پاییزی شما است، درصورتی‌که دامن شما تا حدی کوتاه باشد می‌توانید از بوت‌های بلند همراه با دامن استفاده کنید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که علاقه زیادی به این مدل پارچه دارید این استایل مطمئنا برای شما مناسب خواهد بود.
یک مدل پرطرفدار دیگر، دامن‌هایی با چین طبقه‌ای هستند. این دامن‌ها چه در ساخت استایل مهمانی و چه استایل بیرونی کاربرد زیادی دارند. این نوع دامن را هم می‌توانید همراه با مانتو در بیرون و هم به‌همراه شومیز در مهمانی‌های خود استفاده کنید.
پارچه جین جزو پارچه‌هایی است که در چهار فصل سال کاربردی بوده و به‌راحتی می‌توان آن را با انواع مانتو چه جلوباز و چه جلوبسته ست کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای این مدل دامن‌ها، از مانتوهای نخی رنگ روشن، پانچوهای کوتاه برای دامن راسته و مانتوهای کتی برای دامن‌های کلوش استفاده کنید.

مدل مانتو دامنی جدید 2022

alt

مدل مانتو دامنی کلوش 

alt

مدل مانتو دامنی حریر 

alt

مدل مانتو دامن تابستانی 

alt

مدل مانتو دامنی بلند  

alt

خرید مانتو دامنی  

alt

مدل مانتو دامن کلوش جدید  

alt

مانتو دامنی کوتاه دخترانه  

alt

مدل مانتو دامنی چین دار  

alt

مدل مانتو دامنی جدید 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(61 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها